💫 مشاوره تحصیلی – دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی + شماره تماس مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی دانش آموز را در انتخاب منابع و کلاس های کمک آموزشی و تهیه لوح های فشرده آگاه می کند و دانش آموز می تواند با آگاهی کامل تری این منابع را تهیه کند. 1-ضعف پایه تحصیلی: در مورد چنین دانش آموزانی مشاور باید برای فراگیری درون پایه از نقطه ای که دانش آموز ضعف دارد برنامه ریزی کند و یا به کمک خانواده ضعف پایه او را جبران کند. این مورد یکی از دلایلی است که توصیه می کنیم به هیچ وجه از برنامه ریزی های آماده رایگان و یا حتی برنامه های درسی آماده ای که متاسفانه برخی از آموزشگاه های کنکور کشور و افراد کم آگاه تحت عناوینی مانند برنامه ۴ ماهه کنکور، برنامه ۲ ماهه کنکور، یه برنامه ریزی خوب برای کنکور و یا با سایر عناوین می فروشند و برای کلیه داوطلبان برنامه درسی نسبتا مشابه و گاها یکسانی تجویز می کنند استفاده نکنید. یکی دیگر از فرق های بین مشاوره تخصصی و ساده در این است که این گونه مشاوره ها از ابتدایی تا دکتری در تمامی رشته ها نسبت به فنون مطالعه، روش های افزایش تمرکز، روش های کاهش اضطراب ، روش های صحیح مطالعه، برنامه ریزی درست آگاهی کامل و دقیق و به روز دارند و متناسب با موارد ذکر شده به افراد مراجعه کنند کمک می کنند.

بنابراین هیچ محدودیتی برای بهره مندی دانش اموزان از مشاوره تحصیلی رایگان نیست، در هر سن وجایگاهی که هستید میتوانید تنها با یک تماس جهت دریافت مشاوره اقدام نمایید، بی شک دریافت مشاوره و صحبت با افراد برتر تاثیر مثبتی در ادامه تحصیل و وضعیت تحصیلی شما خواهد داشت پس این موهبت را از خود دریغ نکنید. ایران مشاور از بهترین سایتهای مشاوره تحصیلی است که تقریباً خدمات جامعی را میتوان از آن دریافت کرد. صفحه اول سایت به شکل منظمی طراحی شده است و کاربر میتواند بنا به مقطع تحصیلی خود، خدمات آنلاین دریافت کند. با چنین چشماندازی تمام ساختمان سایت در این راستا شکل خواهد گرفت و در قالب تبلیغات، دیگر سایتها یا سایر منابع و ابزار مفید موفقیت را به کاربران خود معرفی خواهد کرد. نمرههایی که فیلتر درجه به این سایتها داده است، بین صفر تا پنج است و بهترتیب از آخر به اول رتبهبندی شده است. از مقام پنجم و آخر این فهرست شروع میکنیم که به سایت گروپ تعلق دارد. یکی از جملات و اصطلاحات رایجی که این روزها بیشتر در میان دانش آموزان جا افتاده اینه که خودم درسم رو میخونم دیگه؛ چه نیازی به داشتن مشاور تحصیلی خوب دارم؟

با ثبت نام در خدمات مشاوره دیجی کنکور و برخورداری از تیم مشاوره تحصیلی کنکور، ضمن موفقیت تضمینی در کنکور سال آینده، آینده تحصیلی و شغلی خود را رقم بزنید. از این رو مشاوره تحصیلی نقش مهمی را می تواند در آینده شغلی و تحصیلی شما ایفا بکند.مشاوره تحصیلی مناسب ترین راه حل برای انتخاب درست تحصیلی، شناخت استعدادها، علایق و توانایی های خود است. یکی از مشاوره هایی که می تواند کمک شایانی به افراد کند که بهترین زندگی و آینده را برای خود رقم بزنند مشاور تحصیلی است. مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته مناسب آشنایی با قسمت های مختلف انتخاب رشته مانند سهمیه شهدا و مناطق محروم و ایثارگران ، سهمیه بومی در انتخاب رشته کنکور ، آشنایی با شهریه های هر دانشگاه ، تفاوت دانشگاه های دولتی و شبانه چیست، دانشگاه پیام نور یا آزاد، دانشگاه پردیس ، بین الملل، غیر انتفاعی، نحوه درست چیدن انتخابات در انتخاب رشته کنکور را می توان از مشاوره شغلی و تحصیلی کمک گرفت. مثل سایر سایتهای مشاوره تحصیلی، هیوا نیز در کنار مشاوره تلفنی، از نظر اخبار روز مرتبط با محتوای خود، توانسته خوب عمل کند و مطالب قابل قبولی را در اختیار کاربران قرار دهد. برای دستیابی به یک نتیجه قابل قبول در زمینه معرفی برترین سایتهای مشاوره تحصیلی، خود را بهعنوان هریک از کاربرانی فرض کردیم که مشتاق پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی هستند و بیشترین جستوجوی آنها در اینترنت، دستیابی به اطلاعات و مشاورههای کاربردی است.

نکته قابل توجه این سایت، پوشش مقاطع مختلف تحصیلی از مدرسه تا دکتری است. در فرایند مشاوره تحصیلی به منظور پیشگیری از مشکلات روحی، عاطفی دانش آموزان و دانشجویان به بهداشت روانی آنها نیز توجه می گردد، بطوری که با تشکیل جلسات آموزشی و مشاوره های فردی و گروهی چگونگی برخورد و تعامل و سازگاری با مشکلاتی که در روند امور تحصیلی بطور اجتناب ناپذیر با آن مواجه می گردد آموزش داده می شود بطوری که آنها یاد می گیرند که نسبت به مسائل و مشکلات بوجود آمده تحلیل درست و منطقـی داشته باشند و باکسـب نگـرش منطـقی در جهت اصـلاح و جبران آن بکوشند و بی جهت تسلیم افکار منفی و مخرب نگردند. شایع ترین مشکلات دانش آموزان شامل اضطراب،مسائل آزار دهنده در زندگی شخصی، مشکل در درس خواندن، مدیریت روانی و کاهش استرس و مشکلات عاطفی مقتضی برهه های سنی مختلف است. مشاور باید روش صحیح مطالعه هر درس را بداند. وقتی می خواهید نتیجه ای متفاوت از سایر رقبا در گنکور بگیرید، باید متفاوت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید