💫 مشاوره تحصیلی – دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی + شماره تماس مشاوره تحصیلی

سپس فرمی به شما داده می شود که تا مشاور از وضعیت و شرایط شما مطلع شود. پیش از اقدام به ثبت نام در آزمون سراسری لازم است به توضیحاتی که سازمان سنجش در دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته به آن می پردازد دقت کنید و مدارک مورد نیاز شرکت در آزمون را تهیه نمایید. این مشاوره ها عبارتند از چگونگی ترجمه مدارک مربوط به سوابق تحصیلی، نحوه گردش و تمکن مالی، اخذ وقت سفارت، مدارک زبان مورد تایید سفارت و حداقل نمره های انها و غیره. “آریا دانش” با همکاری “موسسه زبان های خارجه الف” برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا از جمله دوره پری مدیکال یا MFP، دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا، دوره آمادگی YOS ترکیه، دوره آمادگی آزمون SAT و همچنین دوره های زبان انگلیسی از جمله دوره IELTS و دوره آزمون GRE است. بر همین اساس شرایط ارتباط با افرادی که قبلا از خدمات اسکورایز استفاده کرده اند را برای همه فراهم میکند.

در حال حاضر میزان تاثیر معدل در کنکور به صورت مثبت اعلام شده است نه قطعی.تاثیر معدل در کنکور بر اساس تراز داوطلبان می باشد.به عبارت دیگر برای ارتباط دادن نمرات نهایی دروس به نمرات کنکور سراسری از واحدی به نام تراز استفاده می شود.یعنی نمرات امتحانات نهایی و درصد های کنکور سراسری را طی فرآیندی به تراز تبدیل می کنند تا بتوانند نمره نهایی داوطلبان کنکور را محاسبه و رتبه های کنکور را مشخص کنند بنابراین نمره کتبی نهایی و رتبه کنکور به تراز تبدیل خواهد شد.داوطلبان رشته های علوم انسانی، ریاضی فیزیک می توانند در کنکور تجربی شرکت کنند و بالعکس. بررسی های آمارهای مردودی دانش آموزان در دوره متوسطه نشان می دهد حدود 30 درصد از انان مخصوصاً در سال اول متوسطه مردود می شوند که این مسئله بزرگترین نقطه ضعف آموزش و پرورش است. در صورتی که به موقع به این مشکل رسیدگی نشود می تواند پیچیده تر شود. اسکورایز تنها موسسه خدمات مهاجرت تحصیلی در ایران است که نرخ موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی اش بیش از 97 درصد است؛ که هم که امکان راستی آزمایی کیفیت و صحت آمار اعلام شده را به تمامی مخاطبینش میدهد.

به همین دلیل است که حتی آن موسسات هم نرخ موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی شان از 80 درصد تجاوز نمیکند. بر اساس موضوعی که شما مطرح میکنید و رشته تحصیلی شما، مشاور متخصص آن حوزه انتخاب و کل فرایند برنامه ریزی می شود. همچنین می توانید در سایت مشاور گروپ به رایگان تکنیک های درست تست زنی و مطالعه و نیز روش های برنامه ریزی را بخوانید و به کار گیرید. با کمک گرفتن از یک روانشناس در حوزه تحصیلی میتوانید این مرحله را نیز با موفقیت بگذرانید. اما از طریق تماس با یک مشاور متخصص حرفه ای این امکان را به آن ها می دهند که بدون نیاز به حضور فیزیکی از تمام اطلاعات مشاوره ای استفاده کنند. مشاوره تحصیلی دارای انواع گوناگونی است که هر کدام به صورتی متفاوت می تواند به متقاضی کمک کند و گاهی هر کدام با هدفی مشخص و متفاوت ارائه می گردد. دقت فرمایید که در این حالت برای محاسبه تعداد روزهای برنامه دریافتی و بازگشت هزینه، صرفا دریافت برنامه ملاک بوده و در صورت عدم تمایل دانش آموز به اجرای آن برنامه درسی یا در صورت اجرا نکردن برنامه دریافتی به هر دلیل، مسئولیتی به عهده مشاور نخواهد بود و هزینه مربوط به آن برنامه و تعداد روزهای درج شده در آن تحت هر شرایطی کسر خواهد شد.

به این دلیل که مقام مشاور تخصصی را خیلی ساده به هر کس با کلیات مهاجرت تحصیلی آشناست می چسبانند تا به آینده افراد لطمه بزنند. مشاوره تحصیلی منجر به موفقیت در اهداف آموزشی و شغلی می شود.مشاوره تحصیلی باید به دانشجویان و دانش آموزان در توسعه اهداف آموزشی كمك كنند و از طریق فرصت های شبكه سازی، ایجاد اعتماد به نفس و برنامه ریزی شغلی راهنمایی كنند. کدام شغل باعث ایجاد رضایت برای من می شود؟ والدین نباید از اهمیت مشاوره تحصیلی متوسطه دوم چشم پوشی کنند چرا که تمامی آینده فرزندشان در گرو همین انتخاب رشته می باشد. جلوگیری از مشکلاتی همچون افت تحصیلی، ترک تحصیل و اختلالات رفتاری عاطفی باعث جلوگیری از ناهنجاری های فردی و اجتماعی می گردد که این مهم در گرو کار مشاوران تحصیلی در همه مقاطع تحصیلی است. نحوه مدیریت استرس و برگزاری جلسات هفتگی انگیزشی جهت ارتقا عملکرد و بهره وری دانش آموزان از خدمات مشاوره دیجی کنکور بشمار می رود. در واقع مشاوره درست و اصولی زمانی اتفاق می افتد که فرد را از تمام پیچیدگی های مسیر آگاه کند و نگاهی از بالا و همراه با راه حل ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید