موفقیت در ۷ مرحله

مدیر نخبه برند شهداد در سال های اخیر به دلیل دستاورد های مهم در زمینه مشاوره و موفقیت داوطلبان خود و شهرت در کل کشور مورد عنایت و لطف ارگان ها و سازمان ها و خبرگزاری های زیادی قرار گرفت و مهمترین مصاحبه ایشان با خبرگزاری ایسنا حول محور انتخاب رشته کنکور سراسری در این لینک قابل مشاهده است. شهداد، این برند محبوب مشاوره ای تحت نظر مستقیم نخبه مشاوره تحصیلی کشور جناب آقای دکتر مصطفی شهداد با ارایه پکیجی از خدمات خاص و علمی و اختصاصی برای هر داوطلب طی سالهای اخیر به عنوان علمی ترین ،جذاب ترین و لوکس ترین موسسه مورد توجه قرار گرفته است.البته فقط داوطلبانی می توانند از خدمات این موسسه استفاده نمایند که مشاوره پذیر باشند. داوطلبان می توانند در این مقطع در دانشگاه های دولتی و آزاد تحصیل کنند که باتوجه به آمار دریافتی از چند سال اخیر کنکور دکتری متوجه می شویم که تعداد متقاضیان در این مقطع افزایش یافته است.

این سبک مشاوره تحصیلی برای داوطلبان شرکت در آزمونهای سراسری بصورت حضوری و غیر حضوری برای انتخاب رشته با توجه به رتبه قبولی صورت میگیرد. علاوه بر این موارد هدف مشاوره مثل مشاورهی شرکت در آزمونهای ورودی دانشگاههای سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی، آزمونهای ورود به مدارس تیزهوشان و مشاوره تحصیلی برای بهبود وضعیت درسی دانش آموزان در قیمت مشاوره تحصیلی تاثیر دارد. مشاوره تحصیلی با موبایل بیشتر در دانش آموزان و متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری و آزمونهای ورود به مدارس تیزهوشان با عناوینی مثل پشتیبان تحصیلی کاربرد دارد. هدف عمده خدمات راهنمایی در دوره متوسطه شامل ارائه اطلاعات لازم درباره ی محیط فیزیکی مدرسه برنامه درسی متعدد، دروسی که در هرسال ارائه می شود شرایط و ضوابط لازم برای قبول شدن و فارغ التحصیلی از دبیرستان ارزش گذاری برای ادامه تحصیلات فرصتها و شرایط ورود به دوره های تحصیلی بعد از دبیرستان است. این کارشناس حاذق در امر مشاوره و هدایت تحصیلی و شغلی در سال های 91 تا 95 عضو کمیته تخصصی مشاوره مدرسه در انجمن مشاوره ایران در کنار اسطوره های مشاوره و روانشناسی ایران احمد صافی و عزت الله فولادی بوده و از تجارب این اساتید شهیر استفاده کرده است.

بازه ی زمانی که برای آن نوشته شده است کوتاه باشد: طبق عقیده ی مشاوران این حوزه، برنامه ای که برای دانش اموز تهیه و نوشته می شود باید برای بازه ی زمانی کوتاهی مثل یک هفته یا نهایت یک ماه باشد و نباید از همان اول برای تمام سال تحصیلی او برنامه ریزی کرد .چرا که یک برنامه ی کوتاه مدت به مشاور این امکان را می دهد تا عیب ها و نواقص برنامه را دریابد و برای بازه ی زمانی بعدی بتواند برنامه را اصلاح کند. دکتر مصطفی شهداد در سال 1394 به عنوان برترین مشاور تحصیلی کشور از سوی مرجع استاندارد های بین المللی تحت نظر سازمان استاندارد معرفی گردید و لوح تقدیر برترین مشاور تحصیلی سال 94 به دکتر شهداد اعطا شد. به این منظور در این قسمت اطلاعاتی مانند آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه، نقش سهمیه مناطق و شهدا و ایثارگران و مناطق محروم در انتخاب رشته، بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری، آشنایی با امکانات و هزینه ها و شهریه های دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان یا بین الملل و دانشگاه آزاد، نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری، انتخاب دانشگاه، نحوه صحیح چینش انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری توضیحاتی داده شده است که با مطالعه دقیق آن ها داوطلبان میتوانند انتخاب بهتری را داشته باشند.

یکی ازعلل مهم عدم موفقیت در زمینه تحصیلی یا شغلی نداشتن یا عدم اجرای الگو های علمی و صحیح آموزشی و نیز عدم حضورمشاورین متخصص و زبده در راس امور مشاوره است. کنکور سراسری و قبولی در این آزمون یکی از مهم ترین و حساس ترین مرحله زندگی تحصیلی است که استرس زیادی را به همراه دارد و متاسفانه شرکت کنندگان به دلیل عدم آگاهی از برنامه ریزی صحیح و اصولی نتیجه مطلوب را در کنکور کسب نمی کنند. مشاوره تحصیلی یکی از راهکارهای بهبود شرایط تحصیلی و درسی برای دانشآموزان و متقاضیان تحصیل در دانشگاههای متفاوت است. در بین گروههای آزمایشی مختلف گروه آزمایشی هنر جزو آن دسته از رشته هایی است که شناور است و کسانی که رشته هنر خواندند و یا هر رشته دیگر خوانده باشند میتوانند در این کنکور شرکت کنند و استعداد خود را محک بزنند و کسانی که بتوانند در دانشگاه های رده بالاتر و بهتر قبول شوند میتوانند خیلی راحت از این راه به اهدافی که داشتند دست پیدا کنند، مخصوصا اگر بتوانند رتبه مطلوبی کسب کنند و در دانشگاههای طراز اول هنر ادامه تحصیل دهند. استاد مهتاب مَشاک «كارشناس ارشد زبان و ادبیات عربى» کسب رتبه ی اول استعدادهاى درخشان دانشگاه خوارزمى تهران واحد کرج (روزانه/دولتی) .

دیدگاهتان را بنویسید