موفقیت در ۷ مرحله

برخی از دانشجویان با بررسی بازار کار و به دلیل ترس از بیکاری دچار بی انگیزگی برای تحصیل می شوند. تمام وقت بودن، خارج از مسافت جغرافیایی، امکان مشاوره های طولانی و چند مرحله ای و امکان ارتباط با مراکز معتبر و غیر قابل دسترس می تواند تعدادی از مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی باشد. مصطفی شهداد به عنوان کارشناس مشاوره تحصیلی در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دعوت شده و در برخی از این برنامه ها حضور داشته که تعدادی از فیلم های ایشان در سایت موسسه نیز قابل دسترسی است. مشاوره تحصیلی تلفنی برای دانش آموزانی که دغدغه وقت را دارند و زمان برای آنها بسیار حیاتی است بهتر میباشد که از مشاورههای تحصیلی آنلاین استفاده بکنند زیرا در این نوع مشاورهها دانش آموز و خانواده او به صورت آنلاین و یا حتی تلفنی با مشاور تحصیلی مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و از تمامی خدمات مربوطه استفاده میکنند.

این کارشناس حاذق در امر مشاوره و هدایت تحصیلی و شغلی در سال های 91 تا 95 عضو کمیته تخصصی مشاوره مدرسه در انجمن مشاوره ایران در کنار اسطوره های مشاوره و روانشناسی ایران احمد صافی و عزت الله فولادی بوده و از تجارب این اساتید شهیر استفاده کرده است. برای مدیریت زمان لازم است که، با توجه به ارزش هر درس و حجم مطالب آن زمان خاصی را به آن اختصاص داد. تغییر روند آموزش، تغییر روش برگزاری آزمون، وقفه های متعدد در استفاده از کلاس های غیر حضوری، روابط اجتماعی محدود با دوستان و … همان طور که مشاوران تحصیلی در طول فرایند مشاوره تحصیلی دارای وظایف متعددی هستند، خانوادهها هم در این فرایند از وظایف حساس و مهمی برخوردار میباشند. اگر احساس می کنید فرزند شما نابغه است و استعداد های برتری در مقایسه با هم سن و سال های خود دارد، بهتر است به صورت جدی برای مشاوره های تحصیلی او برنامه ریزی کنید. درضمن میتوانید که علاوه بر صحبت با مشاورین موسسه، یک مکالمه کاملا رایگان با یکی از رتبههای دورقمی ایماض را هم داشته باشید.

شما عزیزان می توانید بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشاوره تحصیلی آنلاین این امکان را به وجود می آورد تا بدون نگرانی، از مشاوره های تحصیلی آنلاین تخصصی و ویژه این دوران بهره مند باشید. توجه داشته باشید که مسیر رسیدن به موفقیت برای همه افراد یکسان نیست در نتیجه بیش از هر چیز نیاز دارید که خودتان را بشناسید و برنامههایتان را متناسب با ویژگیهای خود پیش ببرید. با تکنیک Acceptance می توانید به مشکلات دوره بلوغ غلبه کنید و نسبت به مسیر خودتان برای رسیدن به موفقیت متعهد باشید. خیلی از افراد که به دلایل مختلف به سرعت نیاز به دریافت مدرکشان دارند برای نگارش مقاله از پایان نامه خود به افراد متخصص مراجعه می کنند. با دریافت خدمات از مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو می توانید خدماتی با بالاترین کیفیت دریافت نمایید. می تواند در افت تحصیلی دانشجویان نقش زیادی داشته باشد که در این شرایط با مشاور تحصیلی این مسائل به راحتی قابل مدیریت است. شیوع ویروس کرونا، نیاز های جدیدی را برای دانش آموزان و دانشجویان در طول تحصیل ایجاد نموده است. مشاور دانش آموزان با استعداد های برتر، باید با روحیات آنان و نیاز های ویژه آنان آشنایی کامل داشته باشد.

مشاور تحصیلی برای دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون کنکور سراسری، ضروری و پر اهمیت است. کنکور نقش تعیین کننده ای در سرنوشت و آینده دانش آموزان دارد. مشاوره تحصیلی یکی از مهمترین زمینه های مشاوره است که در آینده افراد و کسب موفقیت تحصیلی و شغلی موثر است. تنها تفاوت کارشناسی ناپیوسته با کارشناسی پیوسته در این است که دانشجویان کارشناسی ناپیوسته، بایستی پس از دریافت مدرک کاردانی مجددا در کنکور شرکت نمایند. با توجه به توضیحات ارائه شده، اگر قصد دریافت برنامه ریزی درسی و مشاوره بلند مدت دارید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در ابتدای همین صفحه (پیامک، تلفن، تلگرام) در خدمت شما عزیزان هستیم. والدین آگاه با فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات مشاوره تخصصی، فرصت موفقیت را برای فرزندان خود فراهم می آورند. اگر استعداد این دانش آموزان در مسیر صحیحی قرار نگیرد خیلی زود سرخورده می شوند و ممکن است آسیب های جدی ببینند. بسیاری از دانشجویان نیز به دلایل مشابه دانش آموزان نیازمند مشاور تحصیلی هستند. بساری از دانشجویان برای ادامه تحصیل، تغییر رشته و …

دیدگاهتان را بنویسید