مشاوره کنکور ریاضی،تجربی،انسانی،هنر،زبان،تلفنی،تحصیلی

پس از آن دیگر جای نگرانی وجود ندارد چراکه تمامی مباحث از پایه تا پیشرفته به شما آموزش داده خواهند شد و حتی بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای در این رابطه قادر خواهید بود مباحث را به خوبی بیاموزید. پس از شرکت در دوره تربیت مشاور تحصیلی قادر خواهید بود در تمامی مقاطع تحصیلی (از دبستان تا پیش دانشگاهی) مشاوره تخصصی تحصیلی ارائه دهید. مشاور پس از شنیدن مشکل مخاطب خود ، با توجه به اصول موجود راهکارها را ارائه میدهد نه صرفا نظرات شخصی ، اما این راهکار ها با توجه به نوع مشکل افراد منعطف است. بیان و درک شفاهی: مشاور در درجه اول باید بتواند مشکلات افراد را از صحبت هایشان بفهمد و سپس راهکار ها را به بهترین و ساده ترین حالت ممکن انتقال دهد ، در این قسمت مشاور نیاز به فن بیان خوب و استفاده از زبان بدن دارد. یکی از اصلی ترین توقعات مخاطبان این صنف ، پیگیری و پشتیبانی دائم از آنهاست. برنامه ریزی درسی یکی دیگر از مشکلات داوطلبان کنکور است.

فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. اما با توجه به بازار کاری که این رشته در چند سال اخیر داشته میزان داوطلبان این رشته سال به سال کمتر میشود زیرا خیلی از پتانسیل های این رشته به خوبی به داوطلبان معرفی نشده است و افراد به اندازه کافی با این رشته و گرایش های آن آشنایی ندارند. کمال گرایی: اکثر دانش آموزان وقتی در ابتدای راه هستند ، برای خود هدف هایی بزرگی با توجه به علایقشان ترسیم میکنند ، اما تلاششان به هیچ وجه به اندازه آن هدف نیست. منظور از مشاوره تحصیلی ، ارائه نکات و راهکار هایی برای افزایش سطح کیفی تحصیل افراد است. اهمیت راهنماهای شغلی به حدی افزایش یافته است که مدارس و کالج ها سلول های مشاوره اختصاصی برای دانش آموزان ایجاد کرده اند. منظور از مشاوره تحصیلی ارائه اطلاعات لازم برای افزایش موفقیت تحصیلی است. همچنین در حین مشاوره تحصیلی نباید از مشاورانی که برنامههای درسی بلند مدت ارائه میکنند پیروی کرد زیرا آنها سعی دارند با طراحی برنامههای بلند مدت میزان پیگیری خود از وضعیت دانش آموز را تا حد زیادی کاهش دهند که این موضوع اصلاً به سود شما نخواهد بود.

امروزه با توجه به تنوع رشته های تحصیلی به ویژه در دانشگاه نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب به شدت حس می شود و از آن جایی که بازار کار مناسبی نیز برای مشاوران وجود دارد خیال علاقه مندان از بابت پیدا کردن شغل نیز تا حد زیادی راحت می شود. که ما برای رسیدن به چنین مشاوره ایران تحصیل را به شما پیشنهاد می کنیم که با دریافت مشاوره های تلفنی و آنلاین می توانید بهترین بهره را از مشاورین متخصص این مجموعه دریافت کنید. مشکلات خانوادگی، مشکلات مربوط به اضطراب، عدم اعتماد به نفس کافی، نداشتن علاقه به رشته تحصیلی، سردرگمی در انتخاب رشته تنها برخی از مواردی هستند که در حوزه کاری مشاوران تحصیلی وجود دارند. بسیاری از افرادی که در کنکور تجربی شرکت می کنند قصد قبول شدن در دانشگاه های خوب و مطرح کشور و تحصیل در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی و دندانپزشکی را دارند. پر کردن این فرم به منزله تسویه تحصیل رایگان و وام های صندوق رفاه محسوب می شود. یک مشاور تحصیلی حرفه ای و درعین حال دلسوز، سعی می کند علاوه بر ورود به مسائل تحصیلی دانش اموز، مشکلات شخصی دانش اموز را بشناسد و در جهت بر طرف کردن ان ها گام بردارد ، چرا که مشکلات شخصی و خانوادگی تاثیر منفی قابل ملاحظه ای در کیفیت تحصیلی داوطلب گذاشته و باعث عواملی مانند حواس پرتی و وسواس در مطالعه می گردد .

بعضی ترجیح می دهند بعضی از کتاب ها را بیشتر مطالعه کنند . روش های صحیح مطالعه: اینکه دانش آموز کدام درس را با چه روشی مطالعه کند میتواند تاثیر فوق العاده ای روی آینده او داشته باشد. پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناس دانش گذاران جهت دریافت مشاوره های تحصیلی رایگان است! مرکز مشاوره آویژه یکی از بهترین سایتهای مشاوره تحصیلی است که امکان تماس با بهترین مشاوران را فراهم کرده است که شما به راحتی میتوانید از سراسر ایران با بهترین مشاوران تحصیلی، مشاوره کنید و در زمینه برنامه ریزی تحصیلی، انتخاب رشته، انتخاب منابع، انتخاب مسیر شغلی و استعداد یابی تحصیلی از آنان کمک بگیرید. شما در اول صبح تا آخر شب هر زمانی که مناسب بدانید می توانید از شخص مشاوره بگیرید و یا جلسات قبلی را ادامه دهید. شما با رعایت نکات این برنامه می توانید به مرور زمان در درس هایتان پیشرفت کنید و اگر یک تراز کلی از میزان پیشرفت خود در دروستان بگیرید به احتمال زیاد با عددی مثبت روبرو خواهید شد . مرکز مشاوره آویژه، تنها در زمینه تحصیلی و سربازی فعالیت نمیکند شما میتوانید به کمک مشاوران و روانشناسان این مرکز، مشکلات خانوادگی و فردی خودتان را نیز حل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید