مشاوره کنکور ریاضی،تجربی،انسانی،هنر،زبان،تلفنی،تحصیلی

در واقع باعث میشود تا دانش آموز در انتخاب منابع عملکرد درستی داشته باشند و از صرف هزینه های اضافی و گیر افتادن در دام کسانی که هدفشان تنها سودجویی و کسب فروش بیشتر محصولات است نیفتد. اهمیت دادن به تمام جزییات حتی کوچکترین آنها : عقیده ی این دسته از مشاوران تحصیلی بر این است که تمام اتفاقاتی که قرار است در طول روز برای یک دانش اموز بیفتد باید در برنامه ذکر شود و هیچ چیزی نادیده گرفته نشود و از آن چشم پوشی نشود. در واقع با یک مشاوره تحصیلی مناسب می توان کمک کرد که شخص راهکار هایی جدید بیاموزد، به مطالعاتش چهار چوب و نظم ببخشد و آن ها را هدفمند سازد، با کسب شناخت بیشتر در زمان تصمیم گیری دچار تردید نشود و … همچنین رسالت خانواده و مشاور این است که کودکان را با حیطه های مختلف، رشته های دانشگاهی و مشاغل آشنا کنند. همچنین مهارت های کاربردی در زمینه افزایش کارایی تحصیلی در اختیار شما قرار می دهد.

شما همچنین می توانید جهت بررسی اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مشاوره تحصیلی کلینیک پیروزی با مشاورین ما از طریق شماره تلفن های درج شده ارتباط برقرار نمایید. تاکید این دسته از مشاوران بر برنامه ریزی می باشد و اعتقاد آنان بر این است که برنامه ی خوب درسی باید شرایط ذیل را داشته باشد. دریافت مشاوره تحصیلی نیز یکی از هزینه هایی است که شماهم، دوست دارید ان را انجام دهید اما ممکن است به دلیل هزینه های آموزشگاه ها و موسسه های مشاوره ای خود را از ان محروم کنید . مصطفی شهداد به عنوان کارشناس مشاوره تحصیلی در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دعوت شده و در برخی از این برنامه ها حضور داشته که تعدادی از فیلم های ایشان در سایت موسسه نیز قابل دسترسی است. به همین دلیل، منظور از سوابق تحصیلی در قانون تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری نمره هریک از دروس مرتبط می باشد.به عنوان مثال برای داوطلبان رشته علوم انسانی فقط دروس عمومی مشمول قانون تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور قرار می گیرد و فقط نمرات امتحاناتی که به صورت نهایی و سراسری برگزار شده است مانند امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان و امتحانات نهایی پیش دانشگاهی جزو سوابق تحصیلی محسوب می شوند.

بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان مطالبات دروس را بیش از حد طاقت فرسا می دانند و یا نیاز به راهنمایی در مورد یک منطقه خاص مربوط به مطالعات خود دارند. مشاوره تحصیلی نوعی از خدمات مشاوره و روانشناسی که در آن متخصص به دانش آموزان و دانشجویان کمک میکند تا بتوانند مسیر آموزشی مناسبی را برای خود انتخاب کنند و در این مسیر با برنامه ریزی و هدف گزینی مناسب تری پیش بروند. مختص افرادی است که امکان حضور و استفاده حضوری از مشاوره تحصیلی را ندارند. یک مشاور تحصیلی حرفه ای و درعین حال دلسوز، سعی می کند علاوه بر ورود به مسائل تحصیلی دانش اموز، مشکلات شخصی دانش اموز را بشناسد و در جهت بر طرف کردن ان ها گام بردارد ، چرا که مشکلات شخصی و خانوادگی تاثیر منفی قابل ملاحظه ای در کیفیت تحصیلی داوطلب گذاشته و باعث عواملی مانند حواس پرتی و وسواس در مطالعه می گردد . هدفمند کردن تلاشها و درس خواندن شما برای رسیدن به جایگاهی که انتظار دارید با مشورت و استفاده از یک مشاوره تحصیلی مناسب امکان پذیر است. پس با علی مسلمینی همراه باشید. سپس با بررسی آن ها به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را در زمینه تحصیل و کار داشته باشید.

پیامدهای انتخاب رشته تحصیلی و شغل را در طولانی مدت مورد ارزیابی قرار می دهند. علایم اختلال توجه و یا دیگر اختلالات مرتبط با سنین نوجوانی که شرایط نوجوان در مدرسه و ارتباط با دوستان و جامعه و در نهایت انتخاب شغل را تحت تاثیر قرارمی دهد می شناسد و در جهت حل آنها به شما کمک می کند و یا برای ارجاع به متخصص مربوطه شما را راهنمایی خواهد کرد. مشاوره تحصیلی جریان یاری دهنده و منظمی است که به دانش آموز در انتخاب مناسب دروس، رشته و مهارت های تحصیلی کمک میکند تا سازگاری مطلوب را کسب کند. در راستای بهبود این روند و کمک به داوطلبان در همه رده های سنی مرکز مشاوره شهداد توانسته با نگاهی متفاوت و علمی به مقوله موفقیت تحصیلی و شغلی و تلفیق علم مهندسی با مشاوره تحولی شگرف در زمینه مشاوره و راهنمایی ایجاد کند و براساس مولفه های علمی و نیاز سنجی فردی و اجتماعی و اهداف داوطلب، هدایت صحیح را انجام دهد و بعد از تعیین اهداف مناسب،راههای رسیدن به این اهداف را با توجه به فاکتورهای علمی موفقیت تشریح میکند وهمچنین این مرکز با استفاده از اصول مهندسی و کمی سازی موقعیت میزان رشد داوطلب را در طول مسیر نمایش میدهد و در یک مسیر فیدبک دار با نظارت و کنترل پیوسته، داوطلب را تا رسیدن به اهدافش، هدایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید