مشاوره کنکور ریاضی،تجربی،انسانی،هنر،زبان،تلفنی،تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین امکان پشتیبانی در مسیر تحصیل را برای فرد فراهم مینماید و کمک میکند دانش آموزان و دانشجویان بتوانند در هر زمان با مشاورین خود در ارتباط باشند. در نهایت تمامی دانش آموزان باید به این نکته توجه کنند که اگر در روند تحصیلی خود شاهد رشد نیستند و با شیب ثابتی این مسیر را طی می­کنند بدون شک از برنامه نامناسبی برای مطالعه و پیشبرد هدف خود استفاده می­کنند. متاسفانه برخی از مشاورین برای اینکه دانش آموزان بیشتری داشته و درآمد خود را افزایش دهند، برنامه درسی طولانی مدت برای آن ها تنظیم می کنند تا نیاز به مراجعه حضوری، کمتر باشد. ابتدا با مطالعه دقیق هر درس سعی کنید بر موضوع مسلط شوید و سپس به سراغ تست بروید و مهارت خودتان را برای پاسخگویی در آن مبحث بوسیله تست افزایش دهید. بنابراین مشاورین به شما کمک می نمایند تا استعدادها و مهارت های خود را در راستای حرفه مورد علاقه خود پیدا کنید. دانش آموزانی که از امتیاز سهمیه در کنکور برخورداند مایل به دانستن اطلاعات در مورد میزان تاثیر اعمال سهمیه ها هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با مشاوران ما در تماس باشید و با چشمانی باز انتخاب خود را قطعی بکنید.

به شما اطمینان می دهیم متخصصین ما از فرزند شما حمایت خواهند کرد. از این رو مشاوره تحصیلی انتخاب رشته، کمک می کند به یک انتخاب اصولی و و صحیح که آینده شخص را تضمین می کند. این مشاورین می توانند با پرسش سوالات درست در رابطه با تمامی مسائل حائز اهمیت در انتخاب شغل، بهترین انتخاب های شما را معرفی نمایند. برخی از مشاورین به صورت روزانه نیز در تماس های تلفنی با دانش آموز و یا والدین، وضعیت درسی آن ها را پیگیری می کنند. مطالبی که توسط مشاورین آویژه در سایت قرار گرفته است می تواند برای مشاوره تحصیلی رایگان راهگشای شما باشد. به نظر میرسد تنها راه جلوگیری از این اتلاف وقت توسط محصلین، از بین بردن ریشهی آن، یعنی بهبودی “احساسات و عواطف ناخوشایند” است چرا که با بهبودی آنها، به طور خودکار فرد به طرف راههای مختلف برای کسب آرامش موقتی و اتلاف وقت نمیرود. وی بیش از ۱۰ سال، در حال آموزش و فعالیت در زمینههای مختلف “ضربه تراپی” است.

دقت کنید بهترین مشاور تحصیلی کسی است که نحوه و روش برنامه ریزی درسی را به دانش آموز خود یاد بدهد و در این راه به وی کمک کند. یک مشاوره تحصیلی کنکور حرفه ای باید نحوه برنامه ریزی دروس، زمانبندی حرفه ای، نحوه مطالعه و مرور کتب و چگونگی شروع مطالعه دروس را به دانش آموز خود یاد بدهد. همانطور که با کوچکترین اشتباه ممکن است آینده تحصیلی و شغلی فرد به خطر بیافتد، انتخاب آگاهانه مشاور مجرب می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد. یکی از مشاوره هایی که می تواند کمک شایانی به افراد کند که بهترین زندگی و آینده را برای خود رقم بزنند مشاور تحصیلی است. در بین گروههای آزمایشی مختلف گروه آزمایشی هنر جزو آن دسته از رشته هایی است که شناور است و کسانی که رشته هنر خواندند و یا هر رشته دیگر خوانده باشند میتوانند در این کنکور شرکت کنند و استعداد خود را محک بزنند و کسانی که بتوانند در دانشگاه های رده بالاتر و بهتر قبول شوند میتوانند خیلی راحت از این راه به اهدافی که داشتند دست پیدا کنند، مخصوصا اگر بتوانند رتبه مطلوبی کسب کنند و در دانشگاههای طراز اول هنر ادامه تحصیل دهند. در همین راستا مشاوره تحصیلی آویژه راهکار هایی ارائه می دهد.

دانشگاه های روزانه و شبانه تنها مقطع بدون کنکور دوره کارشناسی است که از طریق سوابق تحصیلی ارزیابی انجام می شود (معدل امتحانات نهایی: معدل کتبی) و تنها در بعضی از رشته ها این امکان فراهم گردیده است. دیگر مزیت مقاطع مختلف دانشگاه پیام نور قابلیت تغییر رشته می باشد. همانطور که قبلا هم گفته شد افراد در مراحل مختلف زندگی خود که نمی توانند به تنهایی از پس مشکلات شان بر بیایند و تصمیم درست را بگیرند به مشاوران حاذق و توانمندی در زمینه مشکلاتشان مراجعه میکنند. او سخنران و اداره کننده صدها کارگاه، سمینار و همایشهای مختلف از سال ۱۳۷۲ تاکنون بوده است. از سوی دیگر لازم است مشاور تحصیلی بداند دانش آموز در چه مرحله ای از دروس قرار دارد تا برنامه را همگام با دبیران پیش ببرد. این موضوع متخصصان را برای فرصت های شغلی پیشرفته در این زمینه آماده و واجد شرایط می کند. برای این منظور “بی تی تی” میتواند سریعتر و کارآمدتر از سایر روشهای “خودیار” به محصلینی که دچار افت تحصیلی با ریشهی “غم و اندوه” هستند، کمک کند. باید از مشاوره تحصیلی راهنمایی دریافت کنید که دارای سابقه بسیار خوبی باشد و تمامی مطالب و آگاهیش بروز باشد همچنین باید در هر لحظه در دسترس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید