مشاوره شغلی و مشاوره تحصیلی

حتی می توانید شرایط خود را برای مشاوران ما شرح دهید و با در نظر گرفتن شرایط شما، مشاوره تحصیلی آویژه بهترین راه ممکن را پیش روی شما قرار می دهد. یعنی اگر دانش آموز در زمان اجرا برنامه با مشکلی که پیش بینی نشده بود روبه رو شد، این برنامه بازهم قابلیت اجرا داشته باشد. مسائل مربوط به زندگی در خانه سوء استفاده و بی توجهی نیز در هنگام این نوع مشاوره ها مطرح شده است. از جمله خدمات جانبی موسسات مشاوره تحصیلی ارائه برنامه های تحصیلی و ساخت ابزارهایی برای ایجاد این نوع برنامه ها است. مشکل تمرکز و توجه، بی انگیزگی کنکور و هر نوع مشکل درس خواندن می تواند دلیل مراجعه به یک مشاور تحصیلی باشد. آیتم هایی را که باید یک مشاور تحصیلی نسبت به آن ها آگاهی داشته باشد و بتواند آموزش های لازم در آن زمینه را به دانش آموز بدهد در ادامه به آن اشاره می کنیم.

دکتر حمید احدی مشاور تحصیلی و شغلی در این رابطه می گوید، انتخاب نوجوانان در دوران ابتدایی بلوغ عموما تحت تاثیر پرستیژ و نگرش جامعه و خانواده به مشاغل است. از یک سو با حجم زیادی از مطالب مواجه هستند و از سوی دیگر نظارت و کنترل خانواده و یا مدرسه به طور کلی حذف میشود. در جلسات مشاوره تحصیلی کنکور یک برنامه کلی و مسیر برای هر دانش آموز به طور فردی مشخص می شود تا دانش آموز از سردرگمی خارج شود و دید کلی نسبت به مسیر پیش رو پیدا کند. طبیعی است که هیچ کسی نمیتواند به این دانش و تجربه ویژه دست پیدا کند مگر موسسه معتبری که سالهاست تخصصی روی مهاجرت تحصیلی کار کرده باشد و پذیرش افراد زیادی را با موفقیت کسب کرده باشد. جایی که ممکن است هیچ راهی برای برگرداندن آن فرصت باقی نباشد. به همین دلیل است که حتی آن موسسات هم نرخ موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی شان از 80 درصد تجاوز نمیکند. اسکورایز تنها موسسه خدمات مهاجرت تحصیلی در ایران است که نرخ موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی اش بیش از 97 درصد است؛ که هم که امکان راستی آزمایی کیفیت و صحت آمار اعلام شده را به تمامی مخاطبینش میدهد.

دوم، بیش از 100 بار مهاجرت تحصیلی کردن برای تسلط بر چالش ها و تهدیدهای پنهانش! یکی از آیتم های بسیار مهم برای یک مشاور تسلط بر قدرت انتقال مفاهیم و دانسته های خود است. مشاوره یک علم بسیار گسترده است که برای موفقیت در آن مشاور باید تسلط کامل بر مباحث علم مشاوره داشته باشد. دانشجویان پس از اخذ پذیرش از یک دانشگاه در کشور ایتالیا می بایست به همراه نامه پذیرش خود و مدارکی که سفارت برای صدور ویزا نیازمند آنها است در موعد مقرر که از قبل تعین شده است به سفارت ایتالیا در تهران مراجعه نمایند. اولین مرحله از سلسه خدمات موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش، مرحله مشاوره تحصلی ایتالیا و ارزیابی شرایط دانشجویان برای بهترین انتخاب برای مراحل اپلای و پس از آن تکمیل مدارک جهت اخذ پذیرش و مشاوره های ویزا و سفارت است. چگونگی ترجمه و تکمیل مدارک جهت مراجعه به سفارت توسط مشاور تخصصی خدمات ویزا و سفارت در موسسه انجام خواهد شد. برای موفقیت در کنکور امسال چه راهکاری دارید؟ مشاوره تحصیلی مسیرهای مشخصی را برای تکمیل موفقیت آمیز و به موقع اهداف علمی فراهم می کند.

این افراد از تیم مشاوران دیجی کنکور خدمات مشاوره حرفه ای دریافت نموده و خود توانستند با موفقیت در آزمون کنکور قبول شوند. جزو مزیت های بهترین مشاور تحصیلی کنکور ریاضی دیجی کنکور است. پردیس های خود گردان نیز جز دانشگاهای بدون کنکور است. برخی دیگر نیز ترجیح می دهند از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور بهره مند شوند. یک برنامه درسی استاندارد دارای ویژگی هایی است که فقط توسط یک مشاور تحصیلی متخصص برای شما انجام می گیرد. در ادامه ویژگی های یک برنامه ریزی استاندارد را عنوان می کنیم. مشاوره مطمئن مهاجرت تحصیلی چه ویژگی هایی دارد؟ ویژگی هایی که مشاور در رابطه با دانش آموز خود باید بداند. در واقع مشاوره تحصیلی دانش آموز فقط در دو ساعت و نیم تا سه ساعت جلسات هفتگی تمام نمی شود؛ بلکه تازه شروع می شود؛ چرا که در طول هفته مشاور پیگیر کار های شما خواهد بود و روند مشاوره در طول هفته نیز ادامه خواهد داشت. به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت . برای اینکه بتوانید مراحل مشاوره تحصیلی و شغلی را به خوبی طی نمایید نیاز است که در ابتدا یک مشاور و متخصص حرفه ای در این زمینه پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید