مشاوره شغلی و مشاوره تحصیلی

و برای موفق شدن در این آزمون با مشاوره تحصیلی کنکور سراسری داشتن منبع های کنکور سراسری ، استفاده کردن از آزمون ها ، کتاب های آموزشی ، مشاوره کنکور آموزش تست زدن درست ، درست مطالعه کردن ، نهایت استفاده رو از تعطیلات بردن مثلا در تعطیلات نوروز مطالبی که عقب افتاده را مطالعه کنید و در کل یک جمع بندی و کنترل زمان در کنکور. واقعا کادر مشاوره این مرکز خیلی دلسوزانه با دقت به بچه ها توجه دارند. بعضی از دانش آموزان و دانشجویان دارای بیماری هایی همچون پرکاری و کم کاری غدد بخصوص غده تیروئید هستند که این مشکل بر روند مسائل تحصیلی آنها تأثیر منفی دارد در نتیجه در فرایند مشاوره تحصیلی با توجه و آگاهی از علائم و مشاهده آن در دانش آموزان و دانشجویان نسبت به ارجاع آنها به پزشک متخصص اقدام می نماید. وظیفه دیگری که مشاوران تحصیلی در حین مشاوره تحصیلی خود با دانش آموز بر عهده دارند بدون شک حذف موانع و عوامل منفی در مسیر پیشرفت دانش آموز است. در این بین چند سالی هست که با مجموعه نام آوران آشنا شدیم و دو تا فرزند خودم یکیشون از سال سوم ابتدایی و دومی از سال دهم تحت نظارت آموزشگاه قرار گرفتند.

دخترم از مقطع سوم دبستان زیر نظر مدیر موسسه هم ریاضی رو خیلی خوب یادبگیره وهم برنامه ریزی درسی. چنانچه شاوره را جریان پیوستهای از کمک به دانشآموز بدانیم، بایست این کمک از مقطع ابتدایی آغاز شود و تا انتها تحصیلات دانشگاهی ادامه یابد و مسائل و مشکلات دانشآموزان در هر دورهِ تحصیلی توسط مشاوره تحصیلی مورد نظر مورد وارسی و تحقیق قرار گیرد. در این موارد یک مشاور به دانش آموز یا دانشجوی مورد نظر مشورت های لازم را انجام می دهد. مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی و مشاوره سربازی فعالیت میکند و همچنین شما می توانید به کمک مشاوران و روانشناسان این مرکز، مشکلات خانوادگی و فردی خودتان را نیز حل کنید. با توجه به جستجو رتبه سایت و همچنین خدمات ارائه شده من پیشنهاد می کنم به دوستان خدمات مشاوره تحصیلی درخت دانش را حتما مدنظر داشته باشند که با کمترین هزینه و بهترین خدمات ۲۴ ساعته و در طول شبانه روز به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت متقاضیان و داوطلبان می باشند.

با توجه به اینکه در حال حاضر خیلی از موسسه ها کار تجاری با بچه ها انجام میدن، آشنایی و سپردن فرزندمون به معلم دلسوز و مشاور خوب بسیار مغتنم هست. واقعا دست مریزاد. پسر من با راهنمای ها و مشاوره و تدریس ممتاز دکتر رفتاری مدرسه ابرز و مفید و انرژس قبول شد و دخترم هم الان مدرسه ربانی درس میخونه که ما مدیون آقای دکتر هستیم. از ورود و انتقال مشکل به پایه ها و مقاطع بعدی جلوگیری شده و در نتیجه از سردرگمی، افت تحصیلی ، ترک تحصیل، مشکلات روحی و روانی، هزینه های زیاد و بی جهت و… به عنوان یه مادر که خوشبختی و پیشرفت فرزندش مهمترین امر در زنگدگیمه، مرکز کارنامرو به دوستان توصیه میکنم. من موسسه کارنامرو خیلی با کیفیت و عالی میدونم. ما خیلی راضی هستیم. اهمیت مشاوره شغلی از این جهت مهم است که شغل یکی از مهم ترین عامل های احساس رضایت در زندگی است.کسانی که از شغل خود راضی نیستند و یا برای آن کار مجبور هستند که فشار های زیادی را تحمل کنند بیشتر مواقع در بقیه ابعاد زندگی خود درگیر مشکل می شوند. ولیکن تعداد افرادی که از این خدمات کنکور استفاده کرده و رتبه خوبی در کنکور بدست آورده اند کم نیستند.

باسلام مي خواستم بپرسم در زمينه كنكور چقدر پيشرفت هستند و ايا رتبه هاي زير هزار يا صد در رياضي و تجوبي داشتند. یکی از دوستام باهاشون کار می کرد رتبه ۴ کنکور شد. برای انجام مشاوره تحصیلی با مرکز نام آوران آشنا شدم در پاییز ۹۷، بسیار دلسوزانه و با تخصص بالایی کار مشاوررو انجام میدن. خدارو شکر با تحقیقات بسیار تونستم با استاد فرهیخته و توانمند و مشاوری با تخصص و متعهد در آموزشگاه نام آوران شمیران آشنا بشم. و سپس در انتهای دوره کارشناسی بحث آزمون کارشناسی ارشد و باز مشاوره تحصیلی کنکور مطرح می شود و سپس انتخاب دانشگاه و گرایش به میان می آید و در ادامه این مسیر برای آزمون دکتری هم همین روال دنبال می شود. معیارهایی که دانشآموزان در چنین مواردی برای انتخابهای خود برمیگزینند ملاکهایی کاذب و ناپسند است مانند انتخاب رشته ریاضی فیزیک به خاطر وجهه اجتماعی آن یا به خاطر چشم همچشمی و یا به خاطر دنبالهروی از یک دوست و یا به همراه او بودن در طول تحصیل چنین انتخابهایی به احتمال بالاتری محکوم به شکست خواهند بود مشاوره از آن جهت ضرورت مییابد که اهمیت چنین انتخابهایی به دانشآموز گوشزد شود تا او ملاکهای شایستهای برای تصمیمات خود اتخاذ کند و از احتمال شکست خویش در آتیه جلوگیری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید