مشاوره شغلی و مشاوره تحصیلی

افرادی که در رشته های پرطرفدار پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی قبول شده و رتبه خوبی کسب کرده اند. بدون شک مشاور تحصیلی بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندانی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد. مدیر این برند مشاوره و روانشناسی با تحصیلات در زمینه های مهندسی پزشکی و مشاوره تحصیلی وهمچنین بکارگیری علوم پزشکی و مهندسی وعلوم میان رشته ای گذراندن دوره های مختلف مشاوره و روانشناسی، توانسته با کسب تجربه 10 ساله و همکاری با اساتید به نام کشور و استفاده از متد های علمی و مدرن، یکی از موفق ترین مشاوران و جز چهره های ماندگار مشاوره تحصیلی شناخته شود. مشاوره شغلی یکی از حیطه های تقریبا جدید است که به شما در انتخاب کردن شغل مناسب تان کمک می کند که این امر بعضی مواقع مشاوره شغلی یا راهنمای شغلی گفته می شود. روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

داوطلبین عزیز، آسوده خاطر با شماره ها تماس برقرار کنید و از مشاورین مطلع و فرهیخته رتبه گردون همه سوالات مهم خود را درباره رشته و آینده تحصیلی خود بپرسید. به خاطر اینکه یک مشاور فردی است که در این زمینه تجربه های زیادی دارد و می تواند با شما درباره طرز درست برنامه ریزی صحبت کند. هیچوقت نمی شه برای همه یک روش مشاوره کنکور را به کار برد و ما میدانیم که برنامه ریزی برای هر فرد جدا و بر اساس توانمندی هر شخص و تایمی که برای مطالعه در نظر می گیرد متفاوت است.پس برای مشاوره کنکور نیاز به بررسی شرایط شخص است. اغلب دانش آموزان و داوطلبانی که از خدمات بهترین مشاوره کنکور استفاده نمی کنند و خودشان برنامه ریزی درسی طراحی می کنند غیر واقع بینانه و بیشتر از توان واقعی خود ساعت مطالعه در نظر می گیرند که متاسفانه باعث عدم اجرای برنامه و ناامیدی می شود. تمام ما در روز 24 ساعت زمان داریم که به کارهایمان برسیم. در طول این فرایند به مرور زمان تحلیل آزمون، گزارش نویسی و مدیریت آزمون هم به شما آموزش داده می شود تا با هنر و روش صحیح آزمون دادن هم آشنا شوید.

دانش آموز یا داوطلب کنکوری که ساعت مطالعه بالایی در طول روز و هفته دارد اما از روش های صحیح مطالعه هر درس و روش های تست زنی آگاه نیست و یا فاقد برنامه ریزی صحیح برای کنکور است مانند راننده ای است که با قدرت و سرعت بالا در حال رانندگی است اما مسیر را اشتباهی رفته و هرگز به مقصد مورد نظر نخواهد رسید. از مهم ترین اصول مشاوره این است که مشاور حق نصیحت را ندارد و فقط نقش و وظیفه اخلاقی او این است که راهنمایی کند و روش صحیح را نشان دهد و اصلا حق نصیحت و سرزنش را ندارد. بعضی مواقع یک موسسه مشاوره شغلی در کرج مناسب می تواند باعث یک تصمیم گیری خیلی بهتری می شود و در زمان و منابع صرفه جویی می شود. هرچند هر رتبه برتری الزما بهترین مشاور کنکور نیست اما توجه داشته باشید که یکی از شروط مهم و اساسی در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی کنکور سابقه موفقیت خود مشاور در کنکور است.

خانواده و والدین نقش بسزایی در پیدایش افت تحصیلی یا موفقیت تحصیلی و شغلی آنها دارند. همچنین اگر قصد مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت ندارید و صرفا فقط نیازمند راهنمایی های کوتاهی در زمینه تحصیل و کنکور می باشید می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات انتهای همین صفحه بنویسید و ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما باشیم. مرکز مشاوره و برنامه ریزی محمدرضاپوردستمالچی به عنوان یکی از با سابقه ترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات مشاوره تحصیلی است که در این زمینه فعالیت داشته و طی مدت فعالیت خود در کسب جایگاه ویژه نزد جامعه هدف خود به توفیق مناسبی نائل آمده است. در واقع باعث میشود تا دانش آموز در انتخاب منابع عملکرد درستی داشته باشند و از صرف هزینه های اضافی و گیر افتادن در دام کسانی که هدفشان تنها سودجویی و کسب فروش بیشتر محصولات است نیفتد. پس از ارسال مشخصات شما (نام و نام خانوادگی و پایه و رشته تحصیلی) به شماره پیامک مشاور کنکور مورد نظر، ایشان با شما تماس خواهند گرفت و لازم است طی این تماس یا گفتگو، کلیه انتظارات و شرایط خود را از جمله ساعات مطالعه هفته های اخیر، سطح درسی، معدل، تراز آزمون ها (در صورت شرکت در آزمون)، تایم های آزاد برای مطالعه در طول شبانه روز، منابع کمک آموزشی مورد استفاده و غیره را با مشاور مورد نظر در میان بگذارید تا ایشان دید بهتری نسبت به وضعیت و شرایط شما پیدا کرده و برنامه درسی مناسب تری برای شما طراحی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید