مشاوره تحصیلی و خدمات برنامه ریزی تحصیلی – روانشناسی منطق

بسیاری از دانش آموزان با وجود سخت کوشی و ساعات مطالعاتی بالا، به دلیل نداشتن مهارت یادگیری و تکنیک های اساسی و لازم مطالعه، بازدهی بالایی ندارند و به نتیجه دلخواه خود نمی رسند. از جمله این راهنمایی شامل شیوه افزایش انگیزش دانش آموز، آموزش شیوههای صحیح مطالعه، آموزش شیوههای مواجهه با تغییرات اساسی و غیره خواهد بود. در ادامه میتوانید با مهم ترین این عوامل به طور کامل آشنا شوید. در اختیار داشتن مشاوران با تجربه در زمینه مشاوره تحصیلی یک موقعیت عالی تحصیلی را برای شرکت کنندهگان در آزمون رشتههای مختلف تحصیلی فراهم میکند. انتخاب یک مرکز مشاوره تحصیلی مناسب برای شرکت در آزمونهای مختلف تحصیلی مثل دکتری، ارشد و کنکورهای سراسری و همین طور مشاوره تحصیلی دانش آموزان برای استفاده مناسب از زمان و برنامه ریزی درست درس خواندن تاثیر بسزایی دارد. یک مشاور تحصیلی مجرب به سبب تجربه بالای خود در زمینه کنکور میتواند متناسب با سطح علمی دانش آموز به او کمک کند تا از منابع مناسبی در حین مطالعه خود برای آموزش و تست زنی استفاده بکند و یا حتی با ارائه برنامههایی مناسب و جامع او را از سردرگمی خارج کند. همان طور که میدانید همه انسانها یک بازه بسیار حساس از عمر خود را در جهت کسب علم و تحصیل در مقاطع مختلف میگذرانند تا بتوانند در این مسیر با کمک همراهان خود به هدفی که برای آینده خویش در نظر گرفتهاند برسند.

ما در مرکز مشاوره گپچه این امکان را برای شما فراهم کردهایم تا با هزینهای مناسب بتوانید با بهترین مشاوران به صورت آنلاین ارتباط برقرار بکنید. در مقابل اگر شما از مشاورههای تحصیلی آنلاین استفاده کنید قطعاً مشاور به شما این امکان را میدهد که در هر بازه زمانی که نیاز به مشاوره و یا ایجاد انگیزه برای ادامه درس خواندن داشتید، با شما به صورت تلفنی یا چت آنلاین ارتباط برقرار کرده و مشکل شما را به خوبی و در کمترین زمان رفع نماید. همچنین مشاور تحصیلی در زمان انتخاب رشته به دانش آموز کمک میکند تا به هیچ عنوان معیارهای دروغین پیشنهاد شده از سوی اطرافیان را نپذیرد و بر اساس استعدادهای خود یک رشته تحصیلی خوب را برای ادامه تحصیل خود در دانشگاه انتخاب نماید. خب همانطور که از ظاهر عبارت مشاوره تحصیلی بر می آید، این مدل مشاوره در زمینه تحصیلات کمک کننده است. اولین وظیفه که یک مشاور تحصیلی در قبال دانش آموز خود دارد قطعاً تعیین یک هدف جامع و کلی برای دانش آموز است که این تعیین هدف با همکاری خود دانش آموز و خانواده او هم صورت میپذیرد.

به همین دلیل خانواده نقش بسزایی در تعیین سرعت دانش آموز در این مسیر خواهد داشت. اگر دقت کرده باشید اغلب افراد معتقد هستند که دانش آموز میتواند بدون داشتن مشاور و با افزایش ساعت مطالعه خود به موفقیت چشمگیری برسد ولی در واقعیت اینگونه نیست و یک خطای کوچک میتواند دانش آموز را با وجود داشتن ساعت مطالعه بالا به یک مسیر اشتباه بکشاند. اگر شما برنامه ریزی درستی داشته باشید میتوانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید و آینده ی خود را تضمین کنید. به این طریق می توانید از بسیاری آزمون و خطاها در امان باشید. بسیاری از دانش آموزان سعی میکنند در زمان انتخاب رشته خودشان به صورت انفرادی این فرایند را انجام بدهند ولی احتمال این که دچار خطا شوند بسیار بالا است. این موضوع بیانگر این است که آن مشاور زمان بهینه و کافی را برای دانش آموزان خود در نظر نمیگیرد. اغلب دانش آموزان توانایی انتخاب منابع مناسب و طرح یک برنامه جامع و هدفمند را ندارند و این موضوع سبب میشود که در سال کنکور زمان زیادی را از دست بدهند و یا در مطالعه برخی از دروس خود دچار مشکل بشوند.

این کودکان در توانایی های شناختی پایه مانند توجه، تمرکز، دانش کمی و حافظه و انواع حافظه با مشکلاتی روبرو هستند. مشاوره تحصیلی حضوری هم مانند تلفنی می توانند در موارد ذکر شده کمک کند اما مزیت مشاوره تلفنی این است که نیاز نیست که در مکانی خاص حضور پیدا کرد و از هر نقطه و هر شهر می توان آن را انجام داد. مشاوران تلفنی رایگان اشتغال دانشجویی دانش آموزان و فارغ التحصیلان را در موضوعاتی مانند رزومه و نامه نگاری ، توسعه نمونه کارها ، شبیه سازی مصاحبه ها و تکنیک ها و استراتژی های جستجوی شغل و برنامه و سایر موارد راهنمایی می کنند. اگر شما هم دوست دارید که با همکاران ما مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان را تجربه کنید، فرم زیر را با دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. دقت کنید، در این روش دیگر نیازی نیست از خانه تا دفتر مشاور را طی کنید و در این مسیر هزینه تاکسی یا اتوبوس یا اگر ماشین شخصی دارید، هزینه بنزین پرداخت کنید. اگر قصد ادامه تحصیل در این رشته ها و در دانشگاه های برتر دولتی را دارید، بهترین انتخاب شما از دانش آموزان برتر گروه علوم انسانی در سالهای گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید