مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری

از مزیت های مراجعه به دکتر رامین علوی نژاد و یک روانشناس متخصص برای دریافت خدمات روانشناسی این است که در صورت تشخیص دلایل روانشناختی برای مشکلات فرزندان از جمله افت تحصیلی، اضطراب و استرس و … دکتر رامین علوی نژاد با ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی زمینه موفقیت تحصیلی فرزندانتان را توام با تقویت هوش هیجانی فراهم می نماید. جناب آقای دکتر علوی نژاد متخصص روانشناس با مدرک PhD یا دکتری تخصصی روانشناسی امکان استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین را برای والدین و فرزندان از طریق سایت خود فراهم نموده است. در صورتی که به دلیل افت تحصیلی به مشاور مراجعه نموده اید، باید برای حصول نتیجه صبور باشید. تا اینکه دانش آموز یا دانشجو مهارت های لازم را برای موفقیت کسب نموده و مشکلات احتمالی او به صورت کامل رفع شود. در انتخاب مشاور تحصیلی خود باید به این نکته توجه کنید که مبادا برنامه درسی که به شما ارائه میکند با برنامه درسی سایر دانش آموزان دیگر آن مشاور هم یکسان باشد. دانشجویانی که از رشته های تحصیلی، ناپیوسته در دانشگاه را انتخاب کرده اند زودتر از دانشجویان کارشناسی پیوسته شانس این را دارند که نگاهی به علاقه خود و بازار کار و آینده شغلی رشته مورد نظرشان بیندازند.

در این مطلب می آموزیم تا در جلسه مشاوره شغلی چه بگوییم ؟ تفاوت بین مشاوره معمولی و تخصصی در این است که مشاوره تخصصی دارای آمادمیک ، دانشگاهی بودن و تجربه بسیار بالا می باشد. او را قانع کنید که به خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی نیاز دارد. آماده کردن دانش آموز و اولیای او نیاز به جلسات مشاوره متوالی دارد. فشار و وادار کردن دانش آموزان به زحمات شبانه روزی در سطح بالای تحصیلی بدون توجه به پایه بی فایده است. هرکدام از ما در طول عمرمان سال های زیادی را در حال کار کردن هستیم و راضی بودن از شغل به بهبود کیفیت زندگیمان کمک می کند و مشاوره شغلی گرفتن از یک مرکز مشاوره تحصیلی در کرج تا حد زیادی به ما در انتخاب بهترین شغل موجود کمک کند. به همین دلیل ضروری است که تیپ شخصیتی، علایق و استعدادهای خود را علاوه بر شرایط زندگی و آیندۀ شغلی انتخابیتان در نظر بگیرید. مشاوره شغلی و تحصیلی تلفنی یکی از امکانات تازه است که در حال حاضر خیلی از افراد بیشتر از قبل از آن استقبال می کنند. همانطور که برای گرفتن هر تصمیم مهمی در زندگی سعی میکنیم با افرادی که در آن موضوع و حیطه دارای اطلاعات و تجربه هستند مشورت کنیم تا درصد خطای خود را پایین بیاوریم، در مسائل مربوط به درس و تحصیل نیز لازم است با افراد باتجربهای که به آنها مشاور تحصیلی گفته میشود، مشورت کنیم چراکه مشاوران با داشتن تجارب زیاد در زمینهی تحصیلی و آموزشی میتوانند در هر برههای از تحصیل، کمک فراوانی به دانشآموزان کنند.

پس خود را محدود نفرمایید و از دریافت اطلاعات صحیح و به روز محروم نکنید. از آنجا که اولویت اول مشاوران ۱۰۰ حفظ رضایت دانش آموزان و داوطلبان کنکور است، در طول دوره مشاوره هر زمان که نظر، انتقاد یا پیشنهادی درباره عملکرد مشاور خود داشته باشید، می توانید از طریق شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ (داخلی ۳) اطلاع دهید تا در همان روز رسیدگی شود. مطالعه درس ها به شیوه های مختلف صورت می گیرد به طور مثال بعضی از افراد ترجیح می دهند تا هر روز یک کتاب را بخوانند . خیلی از افرادی که تصمیم می گیرند تا در کنکور سراسری و یا هر امتحانی موفق عمل کنند تصور می کنند با مطالعه زیاد می توانند حتما موفق شوند اما لازم است که مطالعه و کارهای شما برنامه ریزی داشته باشد تا بتوانید به سمت موفقیت پیش بروید. عمل به توصیه های مشاور، تلاش، همراهی و همکاری فرد مشاوره شونده و والدین از جمله عوامل مهم دیگر هستند که می توانند موفقیت فرد را در مسیر تحصیلات تضمین نمایند.

در صورتی که تصمیم گرفته اید تا از خدمات تخصصی مشاوره آنلاین استفاده کنید، همراهی و همکاری والدین و فرزندان اهمیت زیادی دارد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید با مراجعه به سایت ایشان و درخواست مشاوره آنلاین از خدمات تخصصی استفاده نمایید. در صورتی که فرزندتان تمایلی به استفاده از خدمات روانشناسی ندارد لازم است تا با او در یک فرصت مناسب صحبت کنید. این اهداف مبنی بر پیشرفت نسبت به خود فرد می باشد. همواره تلاش می شود تا فرد مراجع به اهداف برنامه ریزی شده دست یابد. همچنین با ارائه خدماتی نظیر برنامه ریزی پربازده شما را در جهت رسیدن به هدف خود یاری می دهد. یکی از مهم ترین مسائل در پیشرفت تحصیلی و ارتقا سطح فکری و علمی یاری گرفتن از مشاوران تحصیلی است. مرکز فوق تخصصی ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز خدمات روانشناختی در شمال تهران است. در بیشتر این مراکز مشاوره های ارائه شده تخصصی و روانشناختی نمی باشد. بدلیل اینکه در این مرکز از پشتیبان، دانشجو و سایر کارمندان برای مشاوره و برنامه ریزی استفاده نمیشود و مستقیما مشاور اصلی به صورت علمی خدمات را ارائه میکند ،ثبت نام در این مرکز به صورت تعداد محدود انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید