مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری

چند سالی هست که درگیری ذهنی همکارانم رو که اکثراً از اساتید دانشگاه هستن و متاسفانه در دام تبلیغات تلویزیون قرار گرفتن و سی دی های یکی از یکی بی فایدرو خریدن که حاصلش از ذست رفتن زمان و عقب افتادگی فرزندشون از پیشرفت و مشکلات روحی بسیار و تحمیل هزینه های گزاف بی حاصل برای خانوادشون بود رو از نزدیک میبینم. در ضمن یکی دیگر از اهداف مشاوره تحصیلی قطعاً کاهش استرس دانش آموزان در هنگام برگزاری امتحانات است زیرا اکثر دانش آموزان در هر مقطعی که باشند در حین برگزاری امتحانات ممکن است دچار یک استرس خاص شوند که اگر این استرس ایجاد شده به طور صحیحی کنترل نشود میتواند آسیبهای شدیدی را به دانش آموز تحمیل بکند. اینکه یک مشاور بعد از برنامه ریزی، معرفی منابع آزمون، تهیه کتب و جزوات قوی پیگیری مستمر از دانش آموز خود داشته باشد حائز اهمیت زیادی است. ممکن است یک دانش آموز یا داوطلب کنکور به علت های مختلفی از جمله وابستگی زیاد به شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت در اینترنت، خواب کم یا زیاد، عدم تمرکز حواس، کندخوانی، اهمال کاری و امروز و فردا کردن، عدم تعادل در مطالعه دروس مختلف، برنامه ریزی درسی نامناسب و ده ها دلیل دیگر تاکنون نتوانسته است ساعت مطالعه مفید خود را افزایش دهد و یا اگر افزایشی داشته موقت بوده و پس از مدتی مجددا کاهش یافته است.

واقعا دست مریزاد. پسر من با راهنمای ها و مشاوره و تدریس ممتاز دکتر رفتاری مدرسه ابرز و مفید و انرژس قبول شد و دخترم هم الان مدرسه ربانی درس میخونه که ما مدیون آقای دکتر هستیم. من موسسه کارنامرو خیلی با کیفیت و عالی میدونم. من خودم پزشک هستم و برای دخترم با توجه به حساسیت هایی که مد نظرم هست، بسیار مرکز با کیفیت و امنی هست. نظر منفی شما وقت زیادی از من گرفت تا تحقیق کنم ولی باعث شد پی به قدرت و توانمندی بیشتر مرکز شهداد پی ببرم و اینکه آفرین بگم بهشون بابت این اعتبار که اونقدر عالی هستن که باعث شدن شما نگران جذب برای موسسه تون بشید و بخواید به دروغ زیر آب بزنید. مرکز مشاوره آویژه در همه سیستم های مشاوره ای به متقاضیان خدمت رسانی می کند. مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین امکان پشتیبانی در مسیر تحصیل را برای فرد فراهم مینماید و کمک میکند دانش آموزان و دانشجویان بتوانند در هر زمان با مشاورین خود در ارتباط باشند. در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شد مشاور باید بتواند بر روی دانش آموز تأثیر بگذارد و انگیزه ادامه کار را در دانش آموز ایجاد کند.

شما میتوانید به کمک سایتهای مشاوره تحصیلی، از مشاوره آنلاین از سراسر ایران بهره ببرید. به عبارتی برنامه ریزی دیجی کنکور ۱۰۰ درصد شخصی است. این موارد در بین دانش آموزان بسیار شایع است. مشاور شما را از سردرگمی بین سیل کتابهای کمک آموزشی، آزمونهای بیاندازه، کلاسهای اضافی و بیهدف، سودجوییهای بعضی افراد و… در این بین چند سالی هست که با مجموعه نام آوران آشنا شدیم و دو تا فرزند خودم یکیشون از سال سوم ابتدایی و دومی از سال دهم تحت نظارت آموزشگاه قرار گرفتند. دخترم از مقطع سوم دبستان زیر نظر مدیر موسسه هم ریاضی رو خیلی خوب یادبگیره وهم برنامه ریزی درسی. مشاوره تحصیلی از راه واتساپ به شما کمک می کند تا در گروههای مختلف عضو شده و بتوانید با دانش آموزان و معلمان مختلف، مشکلات خود را در میان بگذارید. زمانی که شما وارد یک سایت مشاوره تحصیلی میشوید، باید بتوانید چشم انداز موفقیت خودتان در دانشگاه و آزمونها دیگر را ببینید.

زمانی که خیابانها آلوده به کووید 19 هست، بهترین راه انجام کارها از راه دور است. بسیاری از دانش آموزان زمانی که شروع به خواندن مباحث برای کنکور میکنند پیش نیاز های مطالب را رعایت نمیکنند. در واقع مشاوره تحصیلی دانش آموز فقط در دو ساعت و نیم تا سه ساعت جلسات هفتگی تمام نمی شود؛ بلکه تازه شروع می شود؛ چرا که در طول هفته مشاور پیگیر کار های شما خواهد بود و روند مشاوره در طول هفته نیز ادامه خواهد داشت. مشاوره های تحصیلی فایده های مثبت فراوانی برای دانش آموزان دارد. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در رابطه با اوقات فراغت خود برنامه مشخصی ندارند و یا اینکه بجای استفاده مناسب از اوقات فراغت خود صرفاً به فکر پر کردن این اوقات هستند. مشاوران تحصیلی راهنمایی هایی را برای پیشرفت دانشجویی، ایجاد اعتماد به نفس و برنامه ریزی شغلی دانش آموزان ارائه می دهند. با توجه به تبلیغات گوشخراش و آزاردهنده ی مافیای کنکور، پیدا کردن یه آموزشگاه و مرکز برنامه ریزی کارامد خیلی سخته. سپس با توجه به تمامی این پارامترها و به واسطه مشاوره تحصیلی، آینده انتخابهای متفاوت شما بررسی میشود تا انتخابی آگاهانه و تصمیمی درست بگیرید. خب من دو سال با مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی درس خوندم.

دیدگاهتان را بنویسید