مشاوره تحصیلی ( تلفنی و آنلاین ) – گپچه

برای کسب رتبه های عالی و قبولی در کنکور لازم است موارد دیگری را نیز مد نظر داشته باشید از جمله اینکه مطالعه شما باید اصولی و طبق روش هاش درست بر اساس یک برنامه ریزی درسی صحیح باشد. قبل از هر چیز شما به یک مشاوره برای کنکور نیاز دارید. بنابرین قبل از شروع مطالعه، نیاز به برنامه ریزی برای کنکور دارید. با مشاوره تحصیلی شما می توانید راه اصولی برنامه ریزی را یاد بگیرید و با رعایت کردن مواردی که مشاوره تحصیلی گوهردشت کرج به شما میگوید و داشتن مقداری پشتکار می توانید به همه ی هدف هایی که دارید برسید. تیم دیجی کنکور با داشتن یک برنامه دقیق و حرفه ای از ابتدای شروع به مطالعه تا لحظه برگزاری آزمون با شما خواهند بود. برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ۱۵ ساعت مطالعه در هفته مناسب است با برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ۸۰ ساعت مطالعه در هفته طراحی شده کاملا متفاوت است. یک برنامه ریز و مشاور کنکور خوب باید اصولی را که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید به شما آموزش دهد و بر اجرای این موارد نظارت داشته باشد، از جمله تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون های آزمایشی، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

همچنین لازم است قبل از اینکه مشاور برنامه ریزی کنکور برای شما برنامه ریزی کند اطلاعات کاملی از وضعیت و شرایط فعلی شما، توانایی ها، نقاط ضعف و قوت و سایر موارد لازم در اختیار داشته باشد تا بر اساس آنها و با توجه به اصول برنامه ریزی، بهترین برنامه درسی برای کنکور یا برای امتحانات پایان ترم را طراحی کرده و به شما تحویل دهد. برای نوشتن مقاله یکسری ویژگی های خاصی مد نظر است. به همین دلیل خیلی اهمیت دارد که در زمان های حساس زندگی مانند وقتی که می خواهید در یک حرفه ی خاصی آموزش ببینید یا کار کنید از یک مشاور کمک بگیرید و درباره علایق و توانایی های خود آگاهی بیشتری کسب کنید. بنابرین کلیه اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ جزو مشاوران برتر کنکور بوده و تفاوت خاصی بین آن ها نیست زیرا همگی مسلط بر اصول مشاوره تحصیلی کنکور بوده و به بهترین شکل می توانند با برنامه ریزی دقیق و پشتیبانی مناسب، دانش آموزان خود را به اهداف مورد نظر برسانند.

گروه آموزشی مژگان کاویانی ( مدرس نمونه کشور) با ۲۸ سال سابقه در مراکز معتبر آموزشی کشور،موسس مجموعه های IT Pack و IT Balad.تدریس خصوصی ICDL.آفیس.Word.Excel.PowerPoint.تایپ ده انگشتی. یک مشاور کنکور معتبر باید روش های درست درس خواندن و روش مطالعه دروس مختلف اختصاصی و عمومی را به شما آموزش دهد و اینجاست که اگر خود مشاور قبلا در این رشته موفق بوده و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد بهتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند. با برنامه ریزی مطالعه کنید تا با موفقیت به سمت جلو حرکت کنید. هرچند هر رتبه برتری الزما بهترین مشاور کنکور نیست اما توجه داشته باشید که یکی از شروط مهم و اساسی در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی کنکور سابقه موفقیت خود مشاور در کنکور است. یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد و حفظ انگیزه بصورت مداوم، داشتن یک دوست و همراه پرانرژی و باتجربه است که همیشه مشوق شما در مسیر مطالعه برای کنکور باشد. به همین دلیل مشاوره تحصیلی برای همه داوطلبان می توان ضروری شمرد.

در کارشناسی پیوسته، داوطلبان پس از کسب رتبه در کنکور، انتخاب رشته کرده و مستقیما وارد رشته دانشگاهی در مقطع کارشناسی می شوند. بدلیل اینکه در این مرکز از پشتیبان، دانشجو و سایر کارمندان برای مشاوره و برنامه ریزی استفاده نمیشود و مستقیما مشاور اصلی به صورت علمی خدمات را ارائه میکند ،ثبت نام در این مرکز به صورت تعداد محدود انجام می شود. فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. بنابرین برنامه درسی مناسب برای هر داوطلب بر اساس وضعیت و مشخصات خاص ایشان با برنامه درسی سایر داوطلبان کنکور کاملا متفاوته بوده و باید شخصی سازی شده باشد. آیا کسی که تاکنون حتی یک بار در طول استخر شنا نکرده می تواند مربی شنای خوبی برای شما باشد؟ محمد جانبلاغی به عنوان کوچ (کوچ یا مربی چیست؟) یا مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما پیدا می کند و سپس با بررسی توانایی شما، برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید