مشاوره تحصیلی ( تلفنی و آنلاین ) – گپچه

بدلیل اینکه در این مرکز از پشتیبان، دانشجو و سایر کارمندان برای مشاوره و برنامه ریزی استفاده نمیشود و مستقیما مشاور اصلی به صورت علمی خدمات را ارائه میکند ،ثبت نام در این مرکز به صورت تعداد محدود انجام می شود. همچنین مشاورین مجربی در اختیار داوطلبین گذاشته تا به جوانان این مملکت خدمت رسانی کنند. برخی از مشاورین به صورت روزانه نیز در تماس های تلفنی با دانش آموز و یا والدین، وضعیت درسی آن ها را پیگیری می کنند. تیم مشاورین دیجی کنکور به عنوان قوی ترین و موفق ترین تیم مشاوره کنکور از نظر تعداد رتبه های برتر می تواند در این مسیر به شما کمک کند. بچه ها نیمی از روز را در مدرسه بوده و نیمی دیگر را باید در خانه به استراحت و خواندن دروس روز بعد مشغول باشند. به این دلیل که این مکان ها از مشاوره حضوری محروم هستند. شما به یک کارشناس فهیم و دلسوز برای رسیدن به هدفتان نیاز دارید که توصیه های طلایی و کار سازش چراغ راهتان باشد. به طور مثال اگر دانش آموز سال چهارم دبیرستان هستید باید قطعا یکی از اولویت های اصلی تان مطالعه دروس سال چهارم برای آمادگی حضور در کلاس درس و امتحانات روزانه و یا هفتگی باشد و اگر فارغ التحصیل هستید باز هم باید دقیقا برنامه زمانی مطالعه تان را مشخص نمایید.

از طرفی رضایت کارکنانی که به شغل خود علاقه مند هستند و در همین زمینه نیز تحصیل نموده اند، بیشتر از سایر کارکنان است. برای رسیدن به انتخابی که شما را از پشت کنکوری شدن نجات دهد و در مسیر ادامه تحصیل در یک دانشگاه خوب قرار بگیرید، رتبه گردون را سرچ کنید. در واقع آن ها با صحبت کردن با مراجعین خود به عمق مسائل و مشکلات آن ها پی خواهند برد و باحمایت کردن از آنها و در اختیار گذاشتن بهترین راه حل ها می توانند به رفع سریع مشکلات مراجعین خود کمک کنند. مشاوره و برنامه ریزی کنکور، زمانی یکی از آرزوهای بچه های بزرگتر از شما بوده است و اکنون شمایی که هنوز وارد دانشگاه نشده اید و در پی یافتن مرکز کنکوری خوب هستید، یک امکان ایده آل و در دسترس است. البته زمانی مشاوره به شما کمک می کند که یک مشاور تحصیلی حرفه ای از شما حمایت کند. مشاور تحصیلی نباید تنها به برنامه ریزی درسی بسنده کند. حتی یک ساعت می تواند شرایط درسی شما را تغییر دهد. حتی باید بدانید چگونه این برنامه را عملی کنید و خبر خوب آن که کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. همه پدر و مادرها به دنبال این هستند که فرزندشان در یک رشته تحصیلی ایده آل که از نظر شغل و درآمد آینده تضمین شده است، درس بخوانند.

کدام رشته یا گرایش آینده کار بهتری دارد؟ گام آخر در مشاوره تحصیلی کنکور، راهنمایی دانش آموز در انتخاب رشته دانشگاهی با توجه به علایق و تراز کارنامه کنکور و شرایط جامعه است. گاهی صحبت ها و تجربیات یک مشاور، مسیر ما را به درستی عوض می کند و از اشتباه احتمالی می رهاند. کافی است یک پیام در واتساب به ما بدهید. این امر مستلزم این است که در دوران مدرسه یک رشته مناسب انتخاب کرده و سپس بتوانند در بهترین رشته در دانشگاه، به تحصیلات ادامه دهند. تمام تلاش های قبل کنکور از یک طرف و راهنمایی های درست و دقیق برای انتخاب رشته از طرفی دیگر شانس موفقیت شما را بالا می برد. شما می توانید از طریق واتساپ و تلگرام هم پیامی مبنی به نیاز به مشاوره را برایمان ارسال کنید. قبل از هر چیز شما به یک مشاوره برای کنکور نیاز دارید. دانشگاه علمی کاربردی: در ابتدا برای رشته های هنرستانی مطرح شد و فقط کاردانی و کارشناسی دارد که هر دو بدون کنکور و شرط معدل هستند.

پس اهمیت مشاور و قدرت کلامش برای هر دانش آموز خوش فکر و آینده نگری روشن است. چرا که مطالعه هر درس در ادامه سرفصل های سال های قبل، کمک می کند دانش آموز مباحث را بهتر درک کند. خوب پس موضوع اصلی که ما می خواستیم بررسی کنیم این بود که درس خواندن فایده داره یا برم سر کار بهتره ؟ با توجه به افزایش مشغله های والدین و کمبود زمان بهترین گزینه ی پیشنهادی برای دسترسی سریع تر با حفظ زمان بیشتر و هزینه ی مناسب تر مشاوره آنلاین خواهد بود. مشاور تحصیلی باید به سرفصل دروس، تسلط داشته باشد. اگر می خواهید برنامه ای ایده آل برای درس داشته باشید تا هم زمان به خوبی مدیریت شده و هم اینکه از نظر هزینه ها، برنامه مقرون به صرفه باشد باید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید. از مهم ترین فاکتورهای جلسه مشاوره تحصیلی دادن امید و انگیزه برای ادامه به دانش آموزان است. آیا رتبه من برای قبولی در رشته دلخواهم کافیست؟ چقدر با قبولی در رشته پزشکی فاصله دارم؟ مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد به طوری که سرنوشت ساز است. بسیاری از دانش آموزان با وجود سخت کوشی و ساعات مطالعاتی بالا، به دلیل نداشتن مهارت یادگیری و تکنیک های اساسی و لازم مطالعه، بازدهی بالایی ندارند و به نتیجه دلخواه خود نمی رسند.

دیدگاهتان را بنویسید