مشاوره تحصیلی ( تلفنی و آنلاین ) – گپچه

در جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی به سبک علی میرصادقی، شما با روش های مطالعه صحیح SQ3R آشنا خواهید شد که می تواند تاثیر زیادی بر روند مطالعه شما داشته باشد. تاثیر مشکلات غیر درسی بر روند تحصیل: مشکلاتی همچون دعوا های خانوادگی و نظیر آن همیشه روند تحصیلی دانش آموزان را کند و بی کیفیت میکند ، مشاوران تحصیلی میتوانند با تفکیک زندگی تحصیلی از شخصی دانش آموزان ، شرایط تحصیلشان را کنترل کنند. بسیاری از مواقع مشکل دانش آموز عدم تمرکز و توجه است اما والدین سعی می کنند با تامین انواع کتب، معلم خصوصی، ثبت نام در انواع کلاس های تقویتی و … نکته قابل توجه این سایت، پوشش مقاطع مختلف تحصیلی از مدرسه تا دکتری است. برای دریافت یک مشاوره تحصیلی خوب در تمام مقاطع، این پنج سایت پاسخگوی نیاز شما خواهند بود. یک مشاور تحصیلی باید دارای یک سری ویژگی ها باشد تا به یک مشاور تحصیلی خوب تبدیل شود.

یک مشاور تحصیلی خوب دارای ویژگی هایی است که او را از سایر مشاورین تحصیلی متمایز می کند و سبب می شود که شما با اطمینان کامل به توانایی های او در زمینه مشاور تحصیلی، قدم در مسیر موفقیت بگذارید. این رشته در مقطع کارشناسی بدون گرایش است و در مقطع ارشد دارای ۴ گرایش مشاورهی خانواده، تحصیلی، شغلی و توانبخشی. اما امروزه این میزان استرس با توجه به عدم آشنایی تا حدودی افزایش یافته است که همین امر سبب تصمیم گیری های نادرست و عدم موفقیت در زندگی و تحصیل برخی دانش آموزان شده است. با توجه به امتیازهای بالایی که آی مشاور در جدول معیار درجه کسب کرده، بهنظر میرسد که نسبت به سایر سایتهای مشاوره تحصیلی موفقتر عمل کرده و شایسته رتبه اول است. رتبهبندی ایران مشاور را براساس معیارهای درجه در جدول زیز میتوانید ببینید. شناخت و تسلط کامل بر سر فصل های کتاب درسی سبب می شود مشاور بتوانید با آگاهی کامل برترین منابع کنکوری را به شما معرفی کند تا شما نیز بهترین نتیجه را کسب کنید.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مشاورانه، به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا رشتهی مشاوره را بهصورت کامل به شما معرفی کنیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری دست به تصمیمگیری بزنید و انتخابی متناسب با توانمندیها و استعدادهایتان داشته باشید. یک مشاور تحصیلی خوب باید از تمام مباحثی که تحت عنوان مباحث پیش نیاز دروس کنکوری هستند آگاهی کامل داشته باشد تا بدین وسیله برای مطالعه شما برنامه ریزی داشته باشد. اطلاع از کارنامه افرادی که در دوره های پیش قبول شده اند این امکان را فراهم می کند تا بتوانند از حداکثر توان خود برای مطالعه دروس بهرمند شوند. در جلسات مشاوره تحصیلی که برگزار میشود، مشاور تحصیلی باید همراه دانش آموز باشد و بتواند دانش و تجربه خود را به دانش آموز یا داوطلب کنکور منتقل کند. دانش آموزانی که می خواهند در آزمون کنکور شرکت کنند، از نظر زمانی در تنگنا هستند. آی مشاور طبق معیارهای در نظر گرفته شده، رتبه اول را بهدست آورده است. درخواست معافیت تحصیلی شرایط خاص خودش را دارد. این سایت در صفحه اول گوگل بالا میآید و ضعفها و مزایایی دارد که نتیجهاش را در جدول زیر جمعبندی کردهایم.

اما اگر بخواهیم یک سایت تقریباً کامل را برای مشاوره تحصیلی به شما همراهان درجه معرفی کنیم، سایت آی مشاور است که امتیاز بالایی در جدول معیار کسب کرد. جدول معیار سایت شهداد نشان میدهد که امتیاز میانگین آن با نمره رتبه پنجم فهرست بهترین سایتهای مشاوره تحصیلی، اختلاف بسیار کمی دارد. از مقام پنجم و آخر این فهرست شروع میکنیم که به سایت گروپ تعلق دارد. این صفحه زیبایی بصری برای جذب کاربر ندارد و مطالب در آن پراکنده بهنظر میرسند. پوشش خبری متوسطی دارد و بزرگترین ضعف آن را باید ظاهر نامنظم و گمراهکننده صفحه اول سایت دانست. در اغلب موارد که شما از مشاورههای تحصیلی حضوری استفاده میکنید امکان دارد در مواردی که نیاز به انگیزه و یا حتی راهنمایی بیشتر دارید نتوانید به صورت غیرحضوری و یا بهوسیله تماس با مشاور خود ارتباط برقرار بکنید، به همین سبب باید با طی کردن یک مسیر کوتاه یا طولانی و از دست دادن بخشی از زمان درسی خود به دفتر مشاور خویش مراجعه کنید. لازم نیست نگران این دغدغه ها باشید در هر کجای ایران که هستید، تنها با یک تماس از منزل می توانید صدای مشاور را بشنوید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید. فارغالتحصیلان روانشناس و مشاور هر دو به فعالیت در حیطهی روانشناختی مشغول میشوند با این تفاوت که واحدهای درسی رشتهی مشاوره بر نظریههای روانشناسی، فنون مشاوره و نظریههای شخصیت متمرکز است اما در رشتهی روانشناسی تأکید بر مباحث آسیبشناسی و اختلالات روانی بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید