مشاوره تحصیلی – انواع و ضرورت آن – دکتر رامین علوی نژاد روانشناس (PhD)

متخصصین ما در تمام روزهای هفته آمده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند تا بتوانید با هر گونه اختلال در عملکرد تحصیلی مقابله نمایید. مرکز مشاوره آویژه در زمینه سربازی نیز به کمک متخصصین این حوزه، مشاوره می دهد و شما می توانید سوالات خودتان را در زمینه نظام وظیفه از آنان بپرسید. این مشاورین می توانند با پرسش سوالات درست در رابطه با تمامی مسائل حائز اهمیت در انتخاب شغل، بهترین انتخاب های شما را معرفی نمایند. انتخاب رشته تحصیلی و شغل مناسب یکی از دغدغه های جدی نوجوانان و جوانان است.اغلب می توان مشاهده کرد که افراد در برخی رشته های تحصیلی، تحصیل می نمایند که هرگز وارد بازار کار آن رشته تحصیلی نمی شوند. در این مورد با توجه به فاکتور هایی مانند کشور مورد نظر، رشته مورد نظر و مقطع مورد نظر شرایط متفاوت است. سایتی را می تواند بهترین سایت مشاوره تحصیلی حساب کرد که از مقطع ابتدایی تا دکتری بتواند مشاوره تحصیلی ارائه دهد.

در کنار دو دختر من که یکی کلاس دهم هست و یکیشون در مقطع ششم درس میخونه کلی شاگرد هم از شهرهای مختلف اومده بودن. پسر من با هر کسی اخت نمیشه و در برابر غریبه ها کلا سایلنت میشه ولی امروز آقای دکتر واقعا گل کاشتن و بعد از ارتباط موثر با آریا، شخصیت پسرمو کامل آنالیز کردن و قرار شد اولین برنامه درسی رو همراه با برگزاری اولین جلسه کلاسش برای آریا تدوین کنن. به عنوان نکته پایانی به آن دسته از داوطلبانی که هنگام مطالعه از تمرکز کافی برخوردار نیستند و افکار دیگری هنگام مطالعه به سراغشان می آید و مانع از ایجاد تمرکز کافی و صرف انرژی بی خود برایشان خواهد شد، توصیه می کنیم تا هنگام مطالعه دفترچه ای را در کنار خود قرار دهند و هر فکر و یا کاری که هنگام مطالعه به سراغ شان می آید را روی دفترچه بنویسید و در زمان دیگری به آن بیاندیشید. مشاوره تحصیلی رایگان برای هر رشته و هرسن وهر مقطعی وجود دارد، بسته به اینکه شما در چه مقطعی هستید و در چه رشته ای تحصیل میکنید یا قصد تحصیل در آن رشته دارید میتوانید مشاوره حرفه ای رایگان داشته باشید، یعنی اصلا مهم نیست شما در چه رشته ای و در چه مقطعی درس میخوانید.

یک مشاور آگاه علایق و استعدادهای شما را شناخته و بر اساس این اطلاعات رشته مناسب را به شما معرفی می کند. او با اعضای خانواده صحبت کرده و شرایط شما را برای آزمون مهیا می کند. جدول معیار سایت شهداد نشان میدهد که امتیاز میانگین آن با نمره رتبه پنجم فهرست بهترین سایتهای مشاوره تحصیلی، اختلاف بسیار کمی دارد. با این وجود، سالانه تنها برای تعداد کمی از این افراد صندلی خالی در دانشگاه جهت تحصیل در رشته های پرطرفدار وجود دارد. به گزارش برنا، مشاوره تحصیلی به صورت معمول جزو جدایی ناپذیر نظام آموزشی در بسیاری از کشور های دنیا به شمار می رود. مشاوره تحصیلی نوعی رابطه یاورانه فردی و گروهی است که به دانش آموزان در شناخت توانایی ها و استعدادها و شیوه یادگیری، برنامه ریزی ، انتخاب رشته تحصیلی و حل مشکلات آموزشی و انضباطی کمک می کند. مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی و مشاوره سربازی فعالیت میکند و همچنین شما می توانید به کمک مشاوران و روانشناسان این مرکز، مشکلات خانوادگی و فردی خودتان را نیز حل کنید.

تازه در برابر رقباشون خیلی منصف هستن و امیدوارم مشکل درسی و برنامه ریزی آریا برای همیشه حل بشه. خواهر آریا رو هم میخوام از پایه سوم دبستان بزارم که دیگه مثل آریا تو کلاس دهم دچار مشکل نشیم چون واقعیت اینه که مدرسه ۸۰ درصد برای بچه های من کاری نمیکنن. توی اولین جلسات مشاوره تحصیلی بارسا ، مشاور من تونست دوباره تو من انگیزه ایجاد کنه و کم کم این طرز فکر که دیگه نمیشه پیشرفت کرد، کامل از بین رفت. سایت هیوا ظاهری نه چندان خوب و ساده ای دارد که امکان جست و جوی شما را در بین مطالب قرار داده است. سایت هیوا ابزاری برای تخمین رتبه دارد که از اطلاعات کنکور سال های قبل استفاده کرده است؛ در نظر داشته باشید که این ابزار تنها بر اساس احتمالات و اطلاعات سال قبل است و نمی توان به آن اکتفا کرد. تمام تلاش های قبل کنکور از یک طرف و راهنمایی های درست و دقیق برای انتخاب رشته از طرفی دیگر شانس موفقیت شما را بالا می برد. ویژگی های بهترین سایت مشاوره تحصیلی چیست؟ ” دست بگیریم. اینطور وقتها باید کسی باشد که پابهپایتان راه بیاید، کمک کند تا مسیر را بشناسید و بهترین تصمیمها را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید