مشاوره تحصیلی آنلاین تلفنی و حضوری برای تمام مقاطع و کنکور

ارائه راه حل های مناسب یک مشاور درسی در بسیاری از موارد می تواند حتی در آینده شغلی دانش آموز نیز موثر باشد. گاهی ما را دچار استرس، نگرانی، تعارض و حتی بحران میسازد. در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما، تست هایی مانند سوالات کنکور برای شما ارسال می کند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور آشنا می کند. در مشاوره تحصیلی مورد تایید علی میرصادقی تلاش می شود که تمامی ابزار هایی که برای رسیدن به موفقیت احتیاج دارید را در اختیار داشته باشید. ترس شدید دارید، با وجود تمام علاقه ای که دارید، نمی توانید پزشک موفقی باشید. همچنین وظایف و ویژگی های بهترین مشاوره تحصیلی کنکور در تمام گروه های آزمایشی مورد بررسی قرار گرفت. ولی حقیقت این است که بوسیله این روش نمی توان بهترین و درست ترین تصمیم را گرفت از این رو بهتر است برای انتخاب رشته به یک مشاوره تحصیلی مراجعه کرد زیرا مشاور با سوالات و ارائه برخی تست ها و آینده شغلی رشته های متفاوت نسبت به علاقه دانش آموز بهترین راه حل را معرفی می کند.

از این رو مشاوره تحصیلی نقش مهمی را می تواند در آینده شغلی و تحصیلی شما ایفا بکند.مشاوره تحصیلی مناسب ترین راه حل برای انتخاب درست تحصیلی، شناخت استعدادها، علایق و توانایی های خود است. مشاوره تحصیلی بارسا کمک کرد اشتباهاتم رو در برنامه ریزی اصلاح کنم، ساعت مطالعاتی خودم رو تا سقف توانم بالا ببرم و از اون مهم تر کمک کرد من هیچ وقت خودم رو با دیگران مقایسه نکنم و همیشه انرژی مثبت داشته باشم. اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دسترسی راحت تر به موفقیت خواهد شد. لذا امکان برنامه ریزی و مطالعه دقیق وجود دارد. مشاوره کنکور تحصیلی شامل خدماتی می باشد که بدین شرح است: معرفی تمامی منابع درسی و مورد آزمون در تمامی گروه های آموزشی، داوطلب می تواند مطابق شرایطی که دارد برنامه ریزی درسی دریافت کند، ارائه کارنامه های رتبه برتر دوره های پیش، معرفی کمک آموزشی های معتبر، معرفی جزوه های عالی آموزشی، کمک به کاهش استرس داوطلبان، اموزش اصول تست زنی صحیح و اصولی مطابق قوانین تست زنی، آموزش روش صحیح مطالعه دروس مختلف، که تمامی این خدمات و مشاوره ها برای کنکور سراسری می باشد.

به عبارتی برنامه ریزی دیجی کنکور ۱۰۰ درصد شخصی است. در این ضمینه مشاور ضمن آشنا کردن دانش آموزان با امکانات شخصی و خانوادگی شان برای دیدن دوره های کار آموزی آنها را راهنمایی می کند. به طور مثال زمانی که شما علاقه مند به شغل پزشکی هستید اما نسبت به دیدن زخم، خون و بخیه زدن و … برخی از افراد به چند شغل علاقه مند هستند و نمی دانند که چه شغلی برای آن ها مناسب تر است. هر سال نسبت به سال های گذشته سوالات امتحانات نهایی و کنکور مفهومی تر می شوند و همین مسئله بسیاری از دانش آموزان را دلسرد و دچار استرس می کند که آیا می توانند رتبه قبولی را کسب کنند یا خیر؟ بنابراین مشاور تحصیلی تلاش میکنند با آموزش شیوه صحیح مطالعه، بالا بردن کارآیی حافظه و استفاده بهینه از زمان، دانش آموز اطمینان و یقین نسبت به خود پیدا کند. مشاوره با والدین: مشاور با خانواده دانش آموزان تماس می گیرد و والدین را در جریان عملکرد دانش آموز در آزمون قرار می دهد و توصیه های لازم را جهت پیشرفت تحصیلی فرزندشان ارائه می دهد.

برخی از والدین فکر می کنند که پرس و جو از اطرافیان و دوستان می توانند به تصمیم گیری جوان خود کمک کنند. شما در (پاسخ با ما) با یک تیم حرفه ای و پر تلاش روبرو هستید که هدف آنها کمک به شما در جهت رسیدن به بهترین پاسخ در کمترین زمان و با حداقل هزینه میباشد. مشاوره تلفنی یک راه حل مناسب برای برطرف کردن این مشکلات میباشد. می تواند به مشاور تحصیلی مراجعه کند تا مشاور در جریان مشاوره تحصیلی، پس از شناخت علل مشکل، ضمن ارائه راهنمایی­های لازم در جهت رفع آن مشکلات فرد را یاری کند. مشاوره تحصیلی علاوه بر آموزش مهارت­های تحصیلی افراد را در زمینه شناسایی و انتخاب رشته تحصیلی، قوانین آموزشی و شناخت نقاط قوت و ضعف آنها، راهنمایی می­کند. 3. آموزش تکنیک های تست زنی و موفقیت در آزمون های کنکور آزمایشی توسط تیم دیجی کنکور صورت می گیرد. یک مشاور خوب کسی است که بتواند استرسهایتان را بشناسد و روشهای مدیریت اضطراب را به شما آموزش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید