مشاوره تحصیلی ،مدرسه،کنکور،ارشد،دکتری،زبان

برخی از دانش آموزان ممکن است دچار افت تحصیلی شوند. یادتان باشد از خوتان توقع های غیر ممکن نداشته باشید که مثلا عادت هایی را که سال ها مطابق آن درس خوانده اید و زندگی کرده اید را تغییر دهید بلکه با برنامه ریزی خودتان تطبیق دهید و هنگامی که اقدام به برنامه ریزی می کنید با شناخت همه این عادت های شخصی برنامه خود را تنظیم نمایید. در واقع یک مشاور تحصیلی با تجربه و مطلع میتواند تا حد زیادی شانس موفقیت شما را افزایش دهد و کمک کند تا بتوانید بیشترین عملکرد را داشته باشید. در مشاوره روانشناسی ابتدا با آموزش مهارتهای کنترل استرس به شما کمک میشود تا در هنگام تنشها و موقعیتهای بحرانی بتوانید آرامش خود را حفظ کنید. مشاوره تحصیلی تنها به دانش آموزان کمک نمی کند بلکه در ابعادی وسیع تر از هدر رفتن سرمایه های ملی و اتلاف فرصت ها و کمبود نیروی انسانی در برخی مشاغل پیشگیری می نماید، زیرا اعمال راهنمایی های تحصیلی مناسب موجب میشود توزیع دانش آموزان به رشته های مختلف تحصیلی براساس ویژگی های فردی و نیازهای شغلی جامعه به طور صحیح انجام پذیرد، البته برای این منظور نیاز است که مراکز و موسسات ذی ربط نیازهای آینده شغلی را با دقت و بررسی بیشتر پیش بینی نمایند و نتیجه را در اختیار مراکز آموزشی قرار دهند.

چرا که بسیاری از افراد دروس ابتدایی را بسیار آسان و همانند نامش ابتدایی می دانند و نیاز به مشاوره تحصیلی در این مقطع را جدی نمیگیرند. در نتیجه میتوانید در هر زمان و مکانی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید. البته در صورت تمایل می تواند در هر دو رشته شناور نیز ثبت نام کند. طبق روال هر داوطلب اجازه دارد در 3 کنکور ثبت نام و شرکت کند. قبل از ثبت نام لازم است مدارکی مانند عکس و اطلاعاتی همچون کد سوابق تحصیلی دیپلم و سوابق پیش دانشگاهی خود را آماده کنید یا گروهی خود را تعیین کنید و پس از آن ثبت نام خود را شروع کنید. رفع اینگونه مشکلات روحی نیز در راه رسیدن به موفقیت در کنکور تأثیر گذار است. بنابراین داوطلب باید در تمامی مراحل دارای برنامه ریزی کنکور مناسب و کارامدی باشد و از تلف کردن وقت جلوگیری کند. تمامی موارد ذکر شده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. چون دانش آموزان وارد دوران بلوغ می شوند و نوع درس ها و شیوه آموزش نسبت به دوره ابتدایی فرق می کند تمامی این موارد باعث می شود تا دانش آموزان نیاز مبرم به مشاور آگاه و کار بلد داشته باشند.

با این نظارت و پیگیری کامل، تلاش می کنیم تا شما همیشه در مسیر پیشرفت قرار داشته باشید و در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنیم. به این صورت شما حتی در هنگام سفر نیز می توانید با مشاور درسی خود در ارتباط باشید. این جمله به این معناست که برای موفقیت در کنکور باید متفاوت عمل کرد. شما با مشاوره تحصیلی کارآمد یاد می گیرید که چگونه بر مشکلاتی که در مسیر حل مسائل کنکور پیش می آید، موفق شوید. مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین امکان پشتیبانی در مسیر تحصیل را برای فرد فراهم مینماید و کمک میکند دانش آموزان و دانشجویان بتوانند در هر زمان با مشاورین خود در ارتباط باشند. مشاوره تحصیلی نوعی از خدمات مشاوره و روانشناسی که در آن متخصص به دانش آموزان و دانشجویان کمک میکند تا بتوانند مسیر آموزشی مناسبی را برای خود انتخاب کنند و در این مسیر با برنامه ریزی و هدف گزینی مناسب تری پیش بروند.

این مشاوره برای دو مقطع در دبیرستان، کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. همچنین به طور کامل پایش و نظارت می شدیم و نقاط ضعف ما برطرف می شد و کاملا آماده به سمت کنکور حرکت می کردیم. بعد از آن باید در مصاحبه ها شرکت کنید که جواب مصاحبه های کنکور دکتری نیز هفته اول شهریور ماه به شما اعلام خواهد شد. از جمله نکات بسیار مهم در جلسه کنکور استفاده مناسب از زمان و مدیریتش می باشد. برنامه ریزیهایی که هر جلسه داشتم، چون کاملا اختصاصی و شخصی بود میتونستم اجراشون کنم و خیالم راحت بود. مشاورین ایران تحصیل شما مشمولین نظام وظیفه را از قبل از اعزام و حتی در طول خدمت سربازی و دریافت معافیت های خدمت راهنمایی می کند و در کنار شما می باشد و در صورت داشتن هر گونه سوالی به شما کمک می کند. مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما می کند و سپس با بررسی توانایی شما، برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید