مرکز مشاوره تحصیلی، مشاوره تحصیلی دبیرستان، کنکور و دانشگاه – ذهن آرا

مشاوران با تجربه موسسه یگانه سفیران دانش با آشنایی کامل به روند تکمیل و ارسال مدارک تمامی دانشگاه های ایتالیا با دقت و ظرافت تمام در تمامی مراحل تمکیل مدارک در کنار دانشجویان خواهند بود. اولین مرحله از سلسه خدمات موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش، مرحله مشاوره تحصلی ایتالیا و ارزیابی شرایط دانشجویان برای بهترین انتخاب برای مراحل اپلای و پس از آن تکمیل مدارک جهت اخذ پذیرش و مشاوره های ویزا و سفارت است. بررسی شرایط سرپرستی دانشجو، مشاوره تحصیلی ایتالیا تخصصی تکمیل مدارک با توجه به وضعیت سرپرستی دانشجو، درخواست بورسیه و غیره می باشد همگی با بهترین شرایط و با استفاده از مشاوران مجرب که چندین و چند سال تجربه را در این موراد دارا می باشند انجام خواهد شد. در مرحله بعدی از مشاوره تحصیلی ایتالیا پس از مرحله ارزیابی رزومه که توسط مشاوران ما انجام می گیرد دانشجو می بایست مدراک خود را در اسرع وقت برای درخواست پذیرش آماده نماید. مشاوره تحصیلی تلفنی برای دانش آموزان یک مزیت خیلی بزرگ است زیرا دیگر نیاز ندارند کلی هزینه برای رفت و آمد انجام بدهند و وقت و زمان خود را در طی مسیر از بین ببرند (مخصوصا در زمان کرونا) و در هرساعتی که بخواهند ، می توانند درخواست مشاوره تحصیلی تلفنی بدهند.

موسسه ایماض از سال شروع فعالیت خود شیوههای مختلفی را در حوزه کنکور برای دانشآموزان ارائه داده است که یکی از محبوبترین روشهای آن مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل بوده چرا که دیگر نیازی نیست دانشآموز با پدر و مادر خود یک روز کاملشان را برای رفت و آمد به موسسه و دریافت مشاوره حضوری هدر دهند. در واقع استفاده از مشاورهای تحصیلی به این معنا نیست که آن مشاور صرفاً به دانش آموز یک مسیر از پیش تعیین شده را تحمیل کند، بلکه بدین معنا است که آن مشاور تحصیلی بتواند به دانش آموز این انگیزه و باور را بدهد که او قادر است مسیر زندگی خود را بر اساس شناختی که از خویش دارد مشخص کند. البته این به معنای مطالعه شبانه روزی نیست و کافیست مطالعه ی مناسب و با هدف و برنامه ریزی داشته باشد تا به نتیجه دلخواه برسد. مشاور تحصیلی مناسب باید بداند کدام مبحث سخت تر و کدام قسمت راحت تر و کدام قسمت نیاز به پیش نیاز از فصول قبل دارد.

مشاوران ما پس از گفتگو با فرد متقاضی تحصیل در ایتالیا لیستی از بهترین انتخاب های پیش روی دانشجو را با توجه به رزومه تحصیلی، کاری و علمی وی ارائه می کنند. هنگامی که صحبت از مشاور تحصیلی به میان می آید در واقع موضوع مورد بحث دانش آموزان و دانشجویان خواهند بود که در زمینه های گوناگونی مانند برنامه ریزی درسی و تحصیلی، امتحان، افت تحصیلی و علل آن، تمرکز و مطالعه، مدیریت زمان، خلاقیت و هوش، انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان، انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی، اطلاع از مقررات و شرایط و قوانین مدرسه یا دانشگاه و یا هر مشکلی که ممکن است در طول تحصیل برایشان پیش بیاید، به مشورت و راهنمایی نیاز دارند. برای این منظور “بی تی تی” میتواند سریعتر و کارآمدتر از سایر روشهای “خودیار” به محصلینی که دچار افت تحصیلی با ریشهی “غم و اندوه” هستند، کمک کند. برای اخذ تصمیم در پارهای موارد باید از اولیا دانش آموزان یا مسئولین مدرسه کمک گرفت.

برای کسب رتبه های عالی و قبولی در کنکور لازم است موارد دیگری را نیز مد نظر داشته باشید از جمله اینکه مطالعه شما باید اصولی و طبق روش هاش درست بر اساس یک برنامه ریزی درسی صحیح باشد. خلاصه کردن موضوعات مندرج در پایان نامه بر اساس اصولی که تمام موارد مهم در مقاله ذکر شده باشد خیلی مهم است. به همین دلیل خیلی اهمیت دارد که در زمان های حساس زندگی مانند وقتی که می خواهید در یک حرفه ی خاصی آموزش ببینید یا کار کنید از یک مشاور کمک بگیرید و درباره علایق و توانایی های خود آگاهی بیشتری کسب کنید. به این دلیل که مقام مشاور تخصصی را خیلی ساده به هر کس با کلیات مهاجرت تحصیلی آشناست می چسبانند تا به آینده افراد لطمه بزنند. تازه آنجاست که به فکر دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی می افتند. مشاوره تحصیلی و شغلی به چه مواردی می پردازد؟

دیدگاهتان را بنویسید