مرکز مشاوره تحصیلی، مشاوره تحصیلی دبیرستان، کنکور و دانشگاه – ذهن آرا

مشاوران و مراکز آموزشی شاغل در امر مشاوره تحصیلی با مشاهده نوع مشاوره درخواستی دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکورهای مختلف شهریه و قیمت مشاوره تحصیلی را تعیین میکنند. شما حتی اگر ترک تحصیل هم کرده باشید و یک روز یک جایی به هر دلیلی بخواهید ادامه تحصیل دهید و در یک رشته معتبر درس بخوانید میتوانید مشاوره تحصیلی بدون قیمت دریافت کنید. بلوغ و دوران نوجوانی دوران بسیار سختی هم برای نوجوانان و هم برای والدین آنها است. شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که در راستای تحصیلتان نیاز به صحبت و مشورت با یک فرد خبره و حرفه ای را داشته باشید، از آنجایی که در وضعیت اقتصادی فعلی، هزینه ها برای همه زیاد شده ، این طبیعی است که هر شخص به دنبال کاهش هزینه های موجود خود باشد. دریافت مشاوره تحصیلی نیز یکی از هزینه هایی است که شماهم، دوست دارید ان را انجام دهید اما ممکن است به دلیل هزینه های آموزشگاه ها و موسسه های مشاوره ای خود را از ان محروم کنید . مدیر نخبه برند شهداد در سال های اخیر به دلیل دستاورد های مهم در زمینه مشاوره و موفقیت داوطلبان خود و شهرت در کل کشور مورد عنایت و لطف ارگان ها و سازمان ها و خبرگزاری های زیادی قرار گرفت و مهمترین مصاحبه ایشان با خبرگزاری ایسنا حول محور انتخاب رشته کنکور سراسری در این لینک قابل مشاهده است.

مشاوره تحصیلی جریان یاری دهنده و منظمی است که به دانش آموز در انتخاب مناسب دروس، رشته و مهارت های تحصیلی کمک میکند تا سازگاری مطلوب را کسب کند. ابتدا با مطالعه دقیق هر درس سعی کنید بر موضوع مسلط شوید و سپس به سراغ تست بروید و مهارت خودتان را برای پاسخگویی در آن مبحث بوسیله تست افزایش دهید. بررسی مهارت های فردی و اجتماعی، علاقه و استعداد هر فرد در زمینه کاری او بسیار حائز اهمیت است. برای اینکه بتوانید تصمیم درست در ارتباط با انتخاب رشته در دوران کنکور دبیرستان بگیرد بهتر است از یک مشاوره تحصیلی بخواهید با انجام دادن تست های لازم استعداد و علاقه شما را یافته و در جهت آن برای گرفتن بهترین تصمیم شما را یاری رسانند. معمولا رشته انتخابی متناسب با علاقه، استعداد و توانمندی های شما انجام می شود. برای شرکت در این آزمون کافیست کارت ورود به جلسه آن را به صورت جداگانه دریافت کنید و منابع آن را مطالعه کنید و در روز کنکور در آزمون زبان های خارجه امتحان دهید و کسانی که بتوانند مجاز به انتخاب رشته زبان شوند اجازه دارند 150 کد رشته محل را بر اساس اولویت در لیست انتخاب رشتههای خود وارد کنند و پیشنهاد میکنیم انتخاب رشته را با توجه به نمره هایی که در زیر گروه های مختلف کسب کرده اید انجام دهید تا شانس قبولی شما بیشتر شود و انتخابهای شما نسوزد.

یک مشاور تحصیلی حرفه ای و درعین حال دلسوز، سعی می کند علاوه بر ورود به مسائل تحصیلی دانش اموز، مشکلات شخصی دانش اموز را بشناسد و در جهت بر طرف کردن ان ها گام بردارد ، چرا که مشکلات شخصی و خانوادگی تاثیر منفی قابل ملاحظه ای در کیفیت تحصیلی داوطلب گذاشته و باعث عواملی مانند حواس پرتی و وسواس در مطالعه می گردد . در کل یک مشاور خوب باید به تمام عواملی که کمیت و کیفیت مطالعه ی دانش اموز را تحت تاثیر قرار می دهد، توجه کند و در جهت بهبود این فاکتور ها تلاش و برنامه ریزی نماید. مطالعه درس ها به شیوه های مختلف صورت می گیرد به طور مثال بعضی از افراد ترجیح می دهند تا هر روز یک کتاب را بخوانند . یکی دیگر از خدمات این مرکز آزمون آنلاین است.آزمون آنلاین اختصاصی شهداد، اولین و تنها آزمون آنلاین کشور است که با جامعه آماری بالا وبه صورت کاملا آنلاین جهت افزایش آمادگی و ارزیابی بصورت ماهیانه برگزار میگردد. 99 درصد از افرادی که به امر خطیر مشاوره و راهنمایی می پردازند تخصصی در زمینه مشاوره و روانشناسی ندارند و صرفا به صورت تجربی کار هدایت تحصیلی و مشاوره را انجام می دهند!

موسسه شهداد یک موسسه ثبت شده در ثبت شرکت ها و برند شهداد یک برند ثبت شده در سازمان ثبت علامت با موضوع فعالیت مشاوره و روانشناسی است که متقاضیان زیادی از کل کشور به دنبال اخذ نمایندگی این برند هستند، ولی تا کنون این مرکز مجوزی به هیچ استانی اعطا نکرده است. مشاوره تحصیلی یک دوره حضوری و غیر حضوری برای برنامه ریزی مناسب تحت نظر افراد تحصیل کرده در این زمینه است. استراتژی های مشاوره تحصیلی را برای برنامه های درسی بشناسید و بکار ببرید. مختص افرادی است که امکان حضور و استفاده حضوری از مشاوره تحصیلی را ندارند. مشاوره تحصیلی با موبایل بیشتر در دانش آموزان و متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری و آزمونهای ورود به مدارس تیزهوشان با عناوینی مثل پشتیبان تحصیلی کاربرد دارد. در بسیاری از اوقات کمک دانش آموزان به یکدیگر در امر مشاوره تحصیلی بسیار موثر است. از این رو مشاوره تحصیلی انتخاب رشته، کمک می کند به یک انتخاب اصولی و و صحیح که آینده شخص را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید