مرکز مشاوره تحصیلی، مشاوره تحصیلی دبیرستان، کنکور و دانشگاه – ذهن آرا

و این موضوع به شدت در نتیجه ی دانش آموز تأثیر گذار است. مشاور کنکور باید این موضوع را به خوبی درک کرده و برنامه ریزی هر دانش آموز را براساس نیاز خودش انجام دهد. ضمن اینکه هر دانش آموز نیز براساس شرایطش، نیاز دارد بعضی دروس را بیشتر یا کمتر مطالعه کند. آمادگی برای شرکت در کنکور ۱۴۰۰ نیازمند ۹ تا ۱۲ ماه مطالعه مستمر است. همچنین برنامه ریزی دانش آموز باید با توجه به خصوصیات شخصی دانش آموز انجام شود تا بتواند برنامه را اجرا کند. همین مسئله باعث شده مشاوران مورد تایید علی میرصادقی که در این دپارتمان مشغول فعالیت و کمک به دانش آموزان هستند، با اصول اولیه روانشناسی آشنایی داشته باشند. این مرکز مشاوره تحصیلی زیر نظر دکتر علی میرصادقی (روانشناس شبکههای صدا و سیما و برنامه عصر جدید) فعالیت میکند که بارزترین ویژگی که وی را از سایر مشاوران کنکور متمایز میکند، تحصیلات عالی در زمینه روانشناسی میباشد. این کتاب نوشته دکتر علی میرصادقی است و بهعنوان دومین کتاب خودیاری دنیا شناخته شده است که گویای کیفیت و اثربخشی بالای این کتاب برنامه ریزی میباشد.

یکی دیگر از ویژگیهای مشاوران تحصیلی بارسا استفاده از کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته برای برنامه ریزی شخصی دانش آموزان میباشد. بدون شک توجه به قدمت مراکز مشاوره تحصیلی و تجربه بالای مشاوران تحصیلی یکی از بزرگترین معیارها در انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی میباشد. در جلسات مشاوره تحصیلی که برگزار میشود، مشاور تحصیلی باید همراه دانش آموز باشد و بتواند دانش و تجربه خود را به دانش آموز یا داوطلب کنکور منتقل کند. بنابراین معیار بعدی برای انتخاب مشاور تحصیلی خوب داشتن تجربه بالا در کنار آگاهی از تکنیکهای مشاوره تحصیلی روز دنیاست. موفقیت در کنکور سراسری و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانستن و داشتن مواردی مثل منابع کنکور سراسری، استفاده از کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی خوب برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی در کنکور سراسری، نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری، استفاده از نعطیلات نوروز یا عید برای مطالعه دروس عقب افتاده، جمع بندی کنکور سراسری و در نهایت مدیریت و کنترل زمان در کنکور سراسری هستیم. دوران کنکور و بعد از آن انتخاب رشته، برای تمام افراد یک مرحله بسیار مهم در زندگی تلقی میشود چرا که مسیر آینده شغلی آنان را مشخص میسازد.

آخرین معیار مهم برای انتخاب بهترین مشاور تحصیلی که در این مطلب به آن میپردازیم، امکان دسترسی دانش آموز به مشاور تحصیلی است. که ما برای رسیدن به چنین مشاوره ایران تحصیل را به شما پیشنهاد می کنیم که با دریافت مشاوره های تلفنی و آنلاین می توانید بهترین بهره را از مشاورین متخصص این مجموعه دریافت کنید. آیا می توان مشاوره تحصیلی تلفنی یا آنلاین داشت؟ طی مشاوره تحصیلی ویژه دانش آموزان با استعداد های برتر، نحوه استفاده از استعداد ها را به آنان می آموزد. کار زمانی بدتر می شود که خانواده ها از ویژگی های نوجوانان و طرز رفتار صحیح با نوجوان اطلاعی نداشته باشند. اما حالا دیگر با وجود مراکز مشاوره تلفنی اعم از مراکز متعدد مشاوره تحصیلی تلفنی که برخی شان بسیار موفق و حرفه ای عمل کرده اند نگاه ها تغییر کرده است. موسسه ایماض از سال شروع فعالیت خود شیوههای مختلفی را در حوزه کنکور برای دانشآموزان ارائه داده است که یکی از محبوبترین روشهای آن مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل بوده چرا که دیگر نیازی نیست دانشآموز با پدر و مادر خود یک روز کاملشان را برای رفت و آمد به موسسه و دریافت مشاوره حضوری هدر دهند.

برخی از مشاوران کنکور پس از جلسه مشاوره تحصیلی که به صورت حضوری یا تلفنی برگزار میکنند، تبدیل به ستاره سهیل شده و تا جلسه بعدی مشاوره در دسترس نخواهند بود. توی سال کنکور یکی از مشکلات بزرگ من مدیریت آزمون بود که با مشاور تحصیلی بارسا تونستم تا حد زیادی این مشکل رو برطرف کنم و روی همه مسائل تحصیلیم، کنترل و تمرکز داشته باشم. طبق روال سال های قبل، در سال جاری نیز ثبت نام در آزمون سراسری فقط به صورت اینترنتی و در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. ثبت یک سفارش آنلاین در سایت و اپلیکیشن “خدمت از ما” کاربران متقاضی را با راحت ترین روشهای ممکن به مشاوران متخصص فعال در “خدمت از ما” برای مشاوره تحصیلی نزدیک میکند. از مراکز مشاوره معروف مثل گاج و قلمچی که در سراسر تهران شعبه دارند گرفته تا مراکز نا آشنا تر و محلیتری که حتی ممکن است از اسامی معروف بهتر کار کنند. این اقدام باعث میشود تا مشاور تحصیلی بتواند دانش آموز خود را به شکل عمیق تری شناخته و به تمامی نکات در برخورد با آن دانش آموز رفتار بکند.

دیدگاهتان را بنویسید