مجله روانشناسی ای سنج

شماره های زیر را برای گرفتن ارتباط با مشاورین ما در گوشی خود ذخیره کنید و با یک تماس جواب همه سوالات و ابهامات ذهنی خود را دریافت کنید. معمولاً مشاوران تحصیلی جلسات مشاوره را به گونهای تنظیم میکنند که هم با مراجعه و هم با خانواده آنها به صورت خصوصی صحبت کنند و به عمق مشکلات پی ببرند و سپس با در نظر گرفتن همه جزئی از مشکلات را حل کنند. بعد از این که در آذرماه ثبت نام صورت گرفت داوطلبان در گروه های آزمایشی مختلف در اردیبهشت ماه به رقابت می پردازند و در خرداد ماه همان سال جواب اولیه آزمون در اختیار داوطلبان قرار میگیرد تا بتوانند بر اساس رتبه ای که کسب کرده اند رشته های مورد علاقه خود را به ترتیب انتخاب کنند تا در شهریور ماه پاسخ نهایی داوطلبان به آن ها داده شود. موفقیت در زندگی هزاران فاکتور دارد که یکی از آن ها رتبه کنکور است پس برای این که دچار این اشتباه نشوید این مطلب را به خوبی به ذهن بسپارید چون بارها و بارها دیده ام که دانش آموزی خود را با فرزند یکی از بستگانش مقایسه می کند و می گوید او این همه درس خواند و آخرش به جایی نرسید پس من هم الکی خودم رو خسته نمی کنم چون آخرش چیزی نیست !

قیمت مشاوره تحصیلی با توجه به نوع مشاوره و مدت زمان در نظر گرفته شده برای انواع مشاورههای تحصیلی آنلاین، تلفنی و حضوری تعیین میشود. مشاور علاوه بر مشاوره تحصیلی شما، از نظر استرس و اضطراب هم شما را آماده میکند و با راهنمایی هایی که انجام میدهد استرس و اضطراب شما را کاهش می دهد و شما هم از لحاظ تحصیلی و روانی برای این آزمون مهم آماده می شوید. یک مشاور خوب به حرف های دانش آموز خود گوش داده و بهترین راه حلها را برای آنها ارائه می کند. در واقع پیشنهاد مشاوره کنکور آنلاین رایگان در شرایط کرونای امروزی یک پیشنهاد فوق العاده عالی و یک انتخاب هوشمندانه است. اگر این سوالات در ذهن شما نقش بسته پس شما برای آینده خود هدفی دارید که برایتان باارزش است و دنبال راهکار مناسب می گردید. تمام مشاوران ما با بیان نکات تستی، نوع برنامه ریزی و استراحت بین دروس، شیوه خلاصه نویسی برای کنکور و تمام نکات مربوط برای رتبه شدن را بصورت کاملا رایگان به شما آموزش میدهند. دریایی از اطلاعات مفید و مورد نیازتان در جلوی روی شما گسترده می شود .جزوات عالی و پر نکته، لوح های فشرده و نکات تستی عالی و نیز از نعمت وجود کارشناسان خبره ما در زمینه هدایت تحصیلی بهره خواهید برد.

کافی است یکبار نام رتبه گردون را سرچ کنید تا هر آنچه از دی وی دی و منابع آموزشی مورد نیازتان نیاز دارید، پیش رویتان گسترده شود. حتی باید بدانید چگونه این برنامه را عملی کنید و خبر خوب آن که کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در صورتی که نگران از دست دادن زمان ارزشمند خود هستید و نمیخواهید زمان زیادی را در رفت و آمد یا نوبت انتظار باشید، مشاوره تحصیلی تلفنی گزینه مناسبی برای شماست. سایتی که در آن منابع ارزشمندی برای موفقیت در کنکور موجود است. ثبت موسسه مشاوره تحصیلی می تواند شامل بخش های مختلفی باشد که برخورد سازمان ثبت شرکت ها با آن در تشکیل متفاوت است. کسانی که قبلا راه موفقیت را پیموده اند اهمیت موضوع و نقش توصیه ها و مشاورین را بهتر می دانند و حتما جز تجربیاتشان استفاده از اساتید برتر و کارشناسان مشاوره خبره به چشم می خورد. این کارشناس حاذق در امر مشاوره و هدایت تحصیلی و شغلی در سال های 91 تا 95 عضو کمیته تخصصی مشاوره مدرسه در انجمن مشاوره ایران در کنار اسطوره های مشاوره و روانشناسی ایران احمد صافی و عزت الله فولادی بوده و از تجارب این اساتید شهیر استفاده کرده است.

همین امروز، روز تصمیم گیری و انتخاب برای ساختن آینده ای بهتر است. نیاز به یک مشاور قدرتمند و آینده نگر در زمینه تخصصی رشته شما برای پیشبرد اهدافتان،کمک بزرگی است. برخی از دانش آموزان با وجود اینکه افت تحصیلی نشان نمیدهند، اما ممکن است نیاز به آموزش شیوههای صحیح مطالعه و روش های بهسازی حافظه داشته باشند. هنگام ثبت موسسه تخصص و تحصیلات شما اهمیتی ندارد اما برای دریافت مجوز لازم می باشد. آیا رتبه من برای قبولی در رشته دلخواهم کافیست؟ آیا می توان به یک برنامه ریزی موثر و تست شده دست پیدا کنم؟ در این روند انتخاب یک مشاوره تحصیلی خوب و آگاه بسیار موثر است و میتواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد بسیار تاثیر گذار باشد. نام یک موسسه مشاوره تحصیلی حائز اهمیت است. گاهی صحبت ها و تجربیات یک مشاور، مسیر ما را به درستی عوض می کند و از اشتباه احتمالی می رهاند. گاهی اوقات فقط یک جمله از استاد، ما را به مقصد می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید