علاوه بر این، متون مرتبط نیز مطالعه شد

دوران کنکور و بعد از آن انتخاب رشته، برای تمام افراد یک مرحله بسیار مهم در زندگی تلقی میشود چرا که مسیر آینده شغلی آنان را مشخص میسازد. در مرحله اول عوامل موثر بر موفقیت تحصیلی شناسائی و مدل مفهومی موفقیت تحصیلی مفروض شد. این را با شرایطی مقایسه کنید که یک دانش آموز که استعداد اصلی او در حیطه ی علوم انسانی هست در رشته ریاضی انتخاب رشته کند.این فرد اگر در دبیرستان دچار مشکلات جدی نشود در دوران دانشگاه و یا در نهایت در مسیر شغلی اش با مشکل مواجه می شود و سرانجام به این نتیجه میرسد که ای کاش در رشته ای که با روحیات و استعداد های واقعیش سازگار بود درس می خواند. مشاور تحصیلی فردی است که تحصیلات او در زمینه روان شناسی است و مهارت های حرفه ای را در ارتباط با رشد و تفاوت های رشدی و هنجارهای آموزشی در سنین مختلف را می داند. یک مشاور خوب باید قدرت انتقال دانش و استفاده از تخصص خود را داشته باشد تا بتوانید ارتباطی موثر با دانش آموز تحت مشاوره خود برقرار کند. این نوع از مشاوره اختصاص به دانش آموزان مدارس و دانشجویان دارد. هیچ گاه نمی توان برای همه یک نسخه را پیچید و همه ما می دانیم که برنامه ریزی برای هر شخص به صورت مجزا و با توجه به توانایی ها و زمانی که برای مطالعه در طی روز اختصاص میدهد فرق دارد اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دسترسی راحت تر به موفقیت خواهد شد.

جهت اطلاع فقط یه تماس با پلیس فتا بگیرید تا مطمعن شید چی میگم. یک مشاور خوب باید بتواند رابط خوبی بین دانشآموز و والدین باشد و بتواند با برگزاری جلسات با والدین دانش آموزان در جهت رفع مشکلات آموزشی آنها تلاش کند. مشاوره تحصیلی با دانش؛ با شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش آموزان به آنها برای استفاده ی هرچه بهتر از توانایی های بالقوه شان کمک می کند. که برای کمک و راهنمایی آنها در زمینه انتخاب رشته تحصیلی در دوره دبیرستان ، انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی ، اطلاع از مقررات و شرایط و قوانین مدرسه یا دانشگاه و یا هر مساله و مشکلی که در محیط تحصیل برای آنها ممکن است پیش بیاید دارد. و یا آیا به نقش مشاوره تحصیلی در راهی که در جلوی خود دارید فکر کرده اید؟ همچنین در مواردی که مشکلی در مدرسه برای دانشآموز و یا در دانشگاه برای دانشجویی بوجود آید، برخی از مراکز به شما مشاوره و مشورت لازم را ارائه خواهند کرد. در سایه آگاهی، شناخت، بینش و بصیرت که از طریق مشاوره حاصل می گردد امکان خطا و اشتباه از بین می رود و یا به حداقل می رسد. موفقیت در کنکور سراسری و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانستن و داشتن مواردی مثل منابع کنکور سراسری، استفاده از کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی خوب برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی در کنکور سراسری، نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری و در نهایت مدیریت و کنترل زمان در کنکور سراسری هستیم.

به نظر من هم بهترین موسسه مشاوره تحصیلی تهران مرکز مشاوره شهداد هست من با کمک دکتر شهداد تونستم به رتبه دلخواهم برسم . باز هم تاکید میکنیم که از مطالعه کامل و با دقت دفترچه غافل نشوید زیرا پشیمانی سودی ندارد. در جلسه مشاوره تحصیلی برنامه ریزی دقیق درسی برای مرور درس ها، زمان تست زنی، ساعت مطالعه و کلاس ها و … فراموش نکنید یک مشاوره تحصیلی خوب می تواند بزرگترین ابهامات شما را، مخصوصا در زمینه انتخاب رشته دبیرستان و کنکور برطرف کند. خجالت بکشید بابا جمع کنید این مسخره بازی هارو و با سرنوشت ملت بازی نکنید. من با استفاده از نظر کارشناسی این سایت به مرکز کارنامه مراجعه کردم و واقعا دلسوزانه برام انتخاب رشته کنکور رو انجام دادن. اما همیشه معروف ترین ترین دانشگاه ها بهترین در رشته های موجود نیست و گاهی در رشته ای خاص دانشگاهی که معروفیت چندانی ندارد موفق تر عمل کرده است و داشتن اطلاعات در مورد این دانشگاه ها با مشورت گرفتن از مشاورین مجرب حاصل خواهد شد.

یکی از مهم ترین مسائل در پیشرفت تحصیلی و ارتقاء سطح فکری و علمی نحوه انتخاب رشته با در نظر گرفتن استعداد تحصیلی فرد و همچنین آینده تحصیلی و شغلی می باشد که این امر نه تنها باعث دغدغه ی خود فردشده بلکه خانواده را نیز درگیر خود نموده است . این مؤسسه با معرفی اساتید مجرب در زمینهی تدریس خصوصی دروس پایه در سطح دبیرستان و آمادگی برای کنکور ، تدریس خصوصی دروس تخصصی دانشگاه، تدریس زبانهای خارجی (انگلیسی ،آلمانی و…)، تدریس خصوصی نرم افزارهای پایه برای رشته های دانشگاهی (حسابداری و..) ارائهی مشاوره تحصیلی با همکاری مشاوران مجرب در زمینههای انتخاب رشتهی تحصیلی در سطح دبیرستان و دانشگاه آماده ی خدمت رسانی به محصلین و دانشجویان عزیز می باشد. با یک ثبت سفارش آنلاین رایگان در اپلیکیشن و سایت “خدمت از ما” ارتباط کاربران متقاضی دریافت این سبک خدمات تحصیلی با مراکز آموزشی و مشاوران فعال در “خدمت از ما” فراهم میشود.

دیدگاهتان را بنویسید