شما چی فکر میکنید؟

حتی برای انتخاب مشاور هم باید مشورت کرد و مشاوره گرفت؛ اما نه از هر کسی و هرجایی. مشاور باید با منابع کمک آموزشی کنکور آشنایی داشته و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس را با توجه به شرایط شما معرفی نماید. در سطح کارشناسی ارشد این مشاوران کلاس های روان شناختی مختلفی را می گذرانند. در سطح فوق لیسانس نیز مشاوران آموزشی کلاس های مختلفی در مورد اصول روانشناختی می گذارنند. افراد مختلف به جهت شیوه های قالب یادگیری متفاوت ،نظرات مختلفی در مورد نحوه برگزاری جلسه مشاوره تحصیلی دارند. همچنین با ارائه خدماتی نظیر برنامه ریزی پربازده شما را در جهت رسیدن به هدف خود یاری می دهد. حتی می توانید شرایط خود را برای مشاوران ما شرح دهید و با در نظر گرفتن شرایط شما، مشاوره تحصیلی آویژه بهترین راه ممکن را پیش روی شما قرار می دهد. ولی در همه موارد مشهور ترین دانشگاه ها لزوما بهترین دانشگاه ها در رشته های موجود نیست. ولی روزها و لحظههایی وجود دارند که سردرگمی و بلاتکلیفی از سر و کول آدم بالا میروند و چارهای نداریم جز این که یک کاسهی “چه کنم؟ بنابراین مشاور تحصیلی تلاش میکنند با آموزش شیوه صحیح مطالعه، بالا بردن کارآیی حافظه و استفاده بهینه از زمان، دانش آموز اطمینان و یقین نسبت به خود پیدا کند.

افراد در هر رشته تحصیلی که باشند می توانند از خدمات مشاوره ایران تحصیل استفاده کنند. مشاوره تحصیلی با اشراف کاملی که بر رشتههای تحصیلی دارد به افراد اطلاعات مناسبی در مورد هر رشته ارائه میدهد و به داوطلبین کمک میکند تا با توجه به علائق و استعدادهای خود رشته مناسبی را انتخاب کنند. معمولا برای مشاور شدن باید علاوه بر مدرک کارشناسی، مدرک تحصیلات تکمیلی را دریافت کنید. ایران مشاوره شماره تماسی را برای افرادی که می خواهند مشاوره تحصیلی دریافت کنند قرار داده است. نکته مثبتی که در مورد سایت هیوا می توان گفت، این است که این سایت اخبار و اطلاعات به روز را در سایت قرار می دهد و یکی از منابع خوب اخبار و اطلاعات روز به شمار می رود. یکی از سایت هایی که شاید اسمش بسیار به گوشتان خورده است، سایت هیوا است. آیا انتخاب مشاور تحصیلی یک هزینهی اضافی است؟ پس چهبهتر که از همان ابتدا برای طی کردن مسیر تحصیلی و رسیدن به بهترین نتیجه، از یک مشاور خوب و کارکشته کمک بگیرید.

احتمال دارد نتوانید از وقتتان بهترین استفاده را ببرید. بنابراین شرکت در دوره مشاوره تحصیلی آرمان هم از نظر شخصی به نفع افراد است و هم به نفع بسیاری از دانش آموزانی که از کمک مشاوران تحصیلی استفاده می کنند. سایت هیوا ابزاری برای تخمین رتبه دارد که از اطلاعات کنکور سال های قبل استفاده کرده است؛ در نظر داشته باشید که این ابزار تنها بر اساس احتمالات و اطلاعات سال قبل است و نمی توان به آن اکتفا کرد. این سبک مشاوره تحصیلی برای بهرهمندی از مشاوره راه دور در نظر گرفته شده است. ” دست بگیریم. اینطور وقتها باید کسی باشد که پابهپایتان راه بیاید، کمک کند تا مسیر را بشناسید و بهترین تصمیمها را بگیرید. امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را در عادلانه ترین شرایط به شما ارائه دهیم. همچنین بخشی از جلسات مشاوره تحصیلی در دوران کنکور به جلسات انگیزشی اختصاص داشته و به داوطلبان کمک می شود تا انگیزه خود را در طول مسیر حفظ کنند و در صورت مواجهه با موانع، حل مسئله داشته باشند. برای مدیریت زمان لازم است که، با توجه به ارزش هر درس و حجم مطالب آن زمان خاصی را به آن اختصاص داد.

در دنیای اطلاعات امروز، با حجم گسترده ای از انتخاب ها مواجه هستیم. فرزند شما هر روز با حامی خود در ارتباط بوده و به بهانه ارائه گزارش روزانه، خود را موظف به اجرای برنامه خواهد دانست. توجه داشته باشید که شما برای فرزندتان نمی توانید برنامه تحصیلی کس دیگری را بگیرید چرا که برنامه تحصیلی برای هر کس با توجه به توانایی های آن ها و شرایط خانوادگی و همچنین استعدادهایشان متفاوت است. مشاور باید باتوجه به شرایط هر دانش آموز، برنامههای کوتاه مدت ارائه کند. در واقع اینطور بگویم که مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت میدهند باعث میشود که ارتباط بین مشاور و دانش آموز از بین برود. یک برنامه ریز و مشاور کنکور خوب باید اصولی را که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید به شما آموزش دهد و بر اجرای این موارد نظارت داشته باشد، از جمله تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون های آزمایشی، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

دیدگاهتان را بنویسید