درخواست مشاوره رایگان

در نهایت تمامی دانش آموزان باید به این نکته توجه کنند که اگر در روند تحصیلی خود شاهد رشد نیستند و با شیب ثابتی این مسیر را طی می­کنند بدون شک از برنامه نامناسبی برای مطالعه و پیشبرد هدف خود استفاده می­کنند. بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته های پرمتقاضی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دانشگاه فرهنگیان و … مشاوره تحصیلی که تلفنی باشد می تواند در مورد مسائلی همچون دانشگاه های مناسب و ممکن، شرایط هر کدام از دانشگاه ها، تعریف رشته های مختلف و آینده هر کدام، انتخاب رشته و ترتیب بندی اولویت ها و … این اتفاق از همان دوران دبستان بروز می دهد. مشاور برتر کنکور که توسط گروه مشاوران ۱۰۰ معرفی می شود پس از گفتگو با این فرد و ریشه یابی علت ها، راه حل های لازم را پیشنهاد خواهد داد و در صورت تمایل داوطلب به دریافت مشاوره مداوم و بلند مدت، همراه و ناظر بر فعالیت های وی در این زمینه خواهد بود. مشاوران تحصیلی باید با اساتید دانشگاهی و مدرسان ارتباط برقرار کنند تا دانشجویان و دانش آموزان را در تهیه برنامه های آموزشی در برنامه درسی که منجر به موفقیت تحصیلی یا اشتغال می شود، یاری دهند.

محتوای آموزشی و برنامه استاندارد و منظم، اساتید مجرب و متخصص، آزمون های برنامه ریزی شده و مشاوره تحصیلی هدفمند از بخش های مهم دوره های آموزشی ما است. یکی از معیارهای مهم انتخاب مشاور تحصیلی مناسب، نحوهی برنامه ریزی درسی او است. بنابراین اگر دچار مشکلی شوید بهراحتی میتواند با او صحبت کنید و مسائلتان را مطرح کنید. مشاور باید زود به زود با شما در تماس باشد و اوضاع و شرایط تحصیلی و روانیتان را پیگیری کند. مثلا اگر وقت زیادی از روزتان را با گوشی موبایل میگذرانید و بهاین راحتیها نمیتوانید ترکش کنید باید حتما از مشاور کمک بگیرید تا با برنامه ریزی و بهمرور زمان این عادت را از سرتان بیاندازد. اگر احساس می کنید فرزندتان می تواند در شرایط افت تحصیلی قرار بگیرد، می توانید با مشاوره ازدواج تهران یا سایر شهرها مانع وقوع این مشکل شوید. اعضای گروه آموزشی مشاران ۱۰۰ تمامی ویژگی های فوق را دارا می باشند. بنابراین داوطلب باید در تمامی مراحل دارای برنامه ریزی کنکور مناسب و کارامدی باشد و از تلف کردن وقت جلوگیری کند. مشاور تحصیلی باید با تمام زیر و بم دروس و کتابها آشنا باشد و بتواند مباحث آسان و سخت را بشناسد و دستهبندیشان کند.

امروزه شرایط تحصیل با دهه های قبل متفاوت است. بنابراین باید در مورد رشته های تحصیلی آموزش دوره دوم متوسطه و ضوابط ورود به هر یک و ارتباط هریک از رشته های تحصیلی دانشگاهی و ارتباط این رشته ها با مشاغل مختلف جامعه اطلاعات جامع و دقیقی به دانش آموزان ارایه شود. ارتباط با مشاورین رتبه گردون تنها با یک تماس ممکن است. یک مشاور یا روانشناس متخصص طی مشاوره، با انجام تست های استاندارد مختلف و شخصیت شناسی، به دانش آموزان و والدین آن­ها در شناسایی استعدادها، علایق و در نهایت انتخاب بهترین رشته متناسب کمک می کند. یک مشاور خوب همیشه دلسوزانه به حرفهایتان گوش میدهد، درمورد نگرانیهایتان سوال میکند و برای دغدغههایی که دارید اهمیت قایل میشود. دراینصورت به شما کمک میکند درسها را به ترتیبی بخوانید که بهترین بازدهی را داشته باشید و برای درسها بهاندازه سختی و آسانیشان زمان صرف کنید. برنامهی کوتاه مدت ضعفها، قوتها و ویژگیهای شما را بهتر مشخص میکند و زودتر به هدفی که دارید نزدیکتان میکند.

سعی میکند حرفهای تکراری تحویلتان ندهد و از روشهای خلاقانه برای حل مشکلات کمک بگیرد. مرکز مشاوره تحصیلی آکادمی هاوین تمام آن چیزی است که شما برای موفقیت به آن نیاز دارید. مشکل از آنجایی شروع میشود که دانش آموز نمیداند چه کاری برای موفقیت در کنکور باید انجام دهد و زمانی که خودش کار ها را میخواهد که انجام دهد ، نتیجه اش در اغلب اوقات تراز های کم دانش آموزان در آزمون های آزمایشی میشود. همچنین تمامی حل تمرین ها و چکنویس های دانش آموز بررسی و چک می شود و از برنامه مطالعه شده، یک آزمون شخصی گرفته می شود تا با این نظارت دقیق، کیفیت و سرعت مطالعه و فرایند پیشرفت و موفقیت دانش آموز به طور کامل تحت نظر مشاور قرار بگیرد. یک مشاور خوب و مناسب از این شاخه به آن شاخه نمیپرد و برنامهی کاریاش معلوم و مشخص است. برنامه ریزی درسی مناسب سن و تحمل دانش آموز کم سن و سال ابتدایی تنظیم کند. مرحله بعدی بعد آزمون ورودی قبولی در دانشگاه انتخاب رشته صحیح است .مشاوره با اطلاع از شیوه های انتخاب رشته و با آگاهی از علاقه مندی ها و توانایی دانش آموز و هم چنین نیاز بازار کار می تواند به دانش آموز کمک کند تا بهترین انتخاب ها را برای دانشگاه انجام دهد .

دیدگاهتان را بنویسید