بهترین مشاوره تحصیلی در تهران – دکتر بابک ثابتی

با این نظارت و پیگیری کامل، تلاش می کنیم تا شما همیشه در مسیر پیشرفت قرار داشته باشید و در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنیم. کل زندگی شما به این سال پراسترس بستگی دارد. کسی که برای این کار آموزش دیده و طبیعتا هر سال درگیر چگونه رتبه شدن در کنکور سراسریست. تغییر و تحولات اصلاحی در برنامه های آموزش و پرورش و آموزش عالی، علاوه بر اینکه نیازمند به علوم نظری همچون علوم تربیتی، روانشناسی و همینطور پژوهش های افراد صاحب نظر و مجرب است، لکن حرکت و عملکرد مشاوران تحصیلی بعنوان کسانی که در مواجه مستقیم با مسائل و مشکلات دانش آموزان و دانشجویان هستند بعنوان یک حرکت و کار با ارزش و مفید اقدام پژوهی، در رابطه با شناخت مسائل و مشکلات پنهان و همینطور ارزیابی برنامه های در حال اجرا نقش بسیار مهمی می تواند داشته باشد بطوری که مشاوران تحصیلی می توانند عامل موثری در جهت تغییر و تحولات اصلاحی در برنامه های دانش آموزان و دانشجویان، کمک به تدوین برنامه های عملی و همچنین هماهنگی برنامه باشند و نقش بسیار فعالی را در این رابطه ایفا نمایند. دلیل منطقی ما برای مناسب خواندن این انتخاب فراهم کردن شرایط آشنایی خانوادهها و افراد با مراکز مشاورهای معتبر و بهرهگیری از مشاوره تحصیلی مناسب تنها با یک ثبت سفارش آنلاین رایگان است.

همچنین، این مشاور می تواند به داوطلب کمک کند تا در شرایط خوب بهترین استفاده را از زمان بکند و درس ها را با بهترین کیفیت جلو ببرد. شناسایی و تشخیص به موقع مشکلات دانش آموزان در مراحل ابتدایی تحصیلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که با شناسایی و تشخیص به موقع مشکلات و انجام اقدامات مشاوره ای، درمان و آموزشی و … با توجه به تحقیقات انجام شده در رابطه با میزان موفقیت در شغل های مختلف، متوجه شده اند که هرچه رضایت شغلی کارکنان بیشتر باشد امکان موفقیت سازمان نیز بیشتر است. مشاروره تایید نام از خدماتی است که وقتی برای ثبت شرکت به ما مراجعه می نمایید برای شما انجام خواهد شد. خب شما اولین بار است که با غولی به نام کنکور آشنا میشوید و چون در سنی هستید که زیاد این معقوله را جدی نمیگیرید، یک نفر باید باشد که جدا از خانواده بتواند شما را برای آزمون کنکور سراسری آماده کند.

هر ساله در اواخر آذرماه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فرصت دارند تا در این آزمون ثبت نام کنند. در فرایند مشاوره تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان کمک می شود تا بتوانند از اوقات فراغت خود بهترین و مناسبترین استفاده را داشته باشند. یکی از فواید مشاوره تحصیلی و روانشناس تحصیلی مدیریت زمان می باشد . ذوق و شوق ادامه تحصیل در این دانش آموزان به مرور زمان از بین می رود. برخی از دانش آموزان و دانشجویان با مشکلات روحی، روانی و رفتاری- عاطفی مواجه هستند که اینگونه مشکلات در مقاطع پائین تحصیل بیشتر با پوششهایی همچون افت تحصیلی ضعف درسی، غیبت، فراموشی، بی توجهی، پرخاشگری و… عدم خودباوری، اعتماد به نفس و انگیزه در بین دانش آموزان و دانشجویان عامل بسیار مهمی است برای شروع مشکلاتی همچون ضعف درسی، افت تحصیلی و ترک تحصیل. دانش آموزان در طول تحصیل خود با انتخاب های مواجه هستند که این انتخاب ها بسیار مهم و سرنوشت ساز است، آنها بعضاً دلایل منطقی و اطلاعات مناسبی جهت انتخاب های خود ندارند و ممکن است علاقه آنها به یک رشته خاص یک علاقه کاذب باشد که از دوران کودکی همراه آن ها بوده است و در عمل هیچ استعدادی در آن رشته نداشته باشند و معمولاً ملاک های نامناسب و غیر واقع بینانه ای را برای انتخاب خود در نظر می گیرند که با شرایط آنها سازگار نیست، بطور مثال در مقطع دبیرستان رشته ای را انتخاب می کنند که دارای وجه اجتماعی باشد، یا انتخاب آنها براساس پیروی از دیگران است و نهایتاً بواسطه عدم توجه به شرایط دیگر، ممکن است در انتخاب خود با شکست مواجه شوند (مثل دانش آموزی که به رشته ریاضی می رود) و در انتخاب رشته دانشگاهی خود نیز ممکن است بر اساس همان دیدگاه خود انتخاب رشته نماید که در نتیجه بسیاری از آنها دچار افت تحصیل شده یا بدنبال تغییر رشته هستند و یا مجبور به ترک تحصیل می شوند.

وجود فاصله بین نیازهای دیروز، امروز و فردا که بطور اجتناب ناپذیر در جوامع صنعتی و رو به پیشرفت ما وجود دارد بر کسی پوشیده نیست و در نتیجه ایجاد تعادل و سازگاری بین این نیازها بسیار ضروری است و این مهم نیز از ضرورتهای کار مشاوران تحصیلی است که براساس شرایط زمانی و موقعیت های خاص و فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دانش آموزان و دانشجویان را آگاه نموده و ضمن جهت دهی مناسب در راستای تعادل و سازگاری برنامه های تحصیلی آنها با نیازهای موجود قدم های موثری بردارند. یک مربی که همیشه کنارته: کار با مشاورین مورد تایید علی میرصادقی فقط در یک جلسه خلاصه نمی شود. مشاوره تحصیلی می تواند به شما کمک کند تا به یک روش بهینه برای مطالعه دروس خود دست یابید . پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناس دانش گذاران جهت دریافت مشاوره های تحصیلی رایگان است! مزیت دیگری که مشاوره تحصیلی تلفنی دارد امکان مکالمه خصوصی و دونفره مشاور با دانشآموز است، اگر در یکی از جلسات مشاوره شرکت کرده باشید میدانید که حضور دانشآموز بدون والدین امکان پذیر نیست و حداقل باید یکی از والدین در جلسه حضور داشته باشد. اوراق موسسه را لازم است با اشراف به رویه و شاکله حقوقی موجود بنویسیم.اینجا میز حضور مشاور حقوقی بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید