این عمل بسیار موثر خواهد بود

زیرا تمامی موارد ذکر شده در بالا دارای شرایط و قوانین خاصی می باشد که باید از تمامی آنها آگاه باشید و مشاورین می توانند در این زمینه شما را بسیار راهنمایی کنند و چون قوانین نظام وظیفه همواره و هر ساله تغییر می کند و اطلاعات مشاورین به روز می باشد بهتر است حتما از مشاوران تخصصی و مجرب راهنمایی دریافت کنید. شما برای راهنمایی فرزندتان هم تجربه و هم دانش کافی ندارید و نمی توانید در مسائل و مشکلات فضای درسی و مدرسه آن ها را هدایت کنید و نباید از این موضوع به سادگی رد شوید. این مشاورها در صحبت و راه رفتن به ان ها راهنمایی های لازم را می کنند. افراد مختلف به جهت شیوه های قالب یادگیری متفاوت ،نظرات مختلفی در مورد نحوه برگزاری جلسه مشاوره تحصیلی دارند. مشاوره تحصیلی کاراکتر مهمی درتمام مراحل درس خواندن و حتی مدیریت زندگی شخصی دانش آموزان دارند و به آنها کمک می کنند در شرایط مختلف در طول دوران تحصیل بتوانند مشکلات خود را حل کنند و از پس موانع سر راه پیشرفتشان بر بیایند و علاوه بر آن، به آنها کمک می کنند تا در شرایط مساعد بتوانند بازده درسی خود را بالا ببرند. غفلت از مراحل رشد و سلامتی جسمی و روانی.

مدرسین این دوره نیز از اساتید با سابقه و هیئت علمی می باشند؛ به همین دلیل مباحث به خوبی تدریس می شوند و جای هیچگونه سوالی نمی ماند. با این روش دیگر نیازی نیست نگران هزینه دوره باشید و می توانید با خیال راحت به یادگیری مباحث موجود در دوره های آموزشی برنامه ریزی تحصیلی بپردازید. پس از آن دیگر جای نگرانی وجود ندارد چراکه تمامی مباحث از پایه تا پیشرفته به شما آموزش داده خواهند شد و حتی بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای در این رابطه قادر خواهید بود مباحث را به خوبی بیاموزید. بنابراین شرکت در دوره مشاوره تحصیلی آرمان هم از نظر شخصی به نفع افراد است و هم به نفع بسیاری از دانش آموزانی که از کمک مشاوران تحصیلی استفاده می کنند. در این صورت مطمئنا آینده دانش آموز درخشان تر از قبل خواهد شد. اگر مدیریت زمان به درستی صورت پذیرد پیشرفت تحصیلی به وضوح قابل مشاهده است . اگر فرزندتان در مقطع ابتدایی و دبستان است و می خواهید از همین حالا مسیر تحصیلی موفقی داشته باشد، راه درستی را آمده اید. مشاوره برای دوران تحصیلی در مقطع ابتدایی از این لحاظ مهم است که دانش آموز از همین حالا یاد می گیرد که چگونه به روش صحیح درس بخواند و برای او یک عادت شود و همچنین با اصول برنامه ریزی صحیح درسی نیز آشنا می شود.

همانطور که می دانید تحصیل در زمان شما با زمان حال فرزندتان متفاوت است و شما نمی توانید در برخی از مسائل آن ها را راهنمایی کنید و همچنین برای نحوه صحیح درس خواندن و عادت کردن به آن به یک مشاور و متخصص در این زمینه نیاز دارید. مشکلات خانوادگی، مشکلات مربوط به اضطراب، عدم اعتماد به نفس کافی، نداشتن علاقه به رشته تحصیلی، سردرگمی در انتخاب رشته تنها برخی از مواردی هستند که در حوزه کاری مشاوران تحصیلی وجود دارند. همین حالا که این مطلب را می خوانید بیش از ده هزار نفر برای فرزندشان در مقطع ابتدایی برای برنامه ریزی تحصیلی آن ها اقدام کرده اند و این یک نکته مثبت برای نسل آینده و یاد دادن برنامه ریزی و هدف تحصیلی است. در فرایند مشاوره تحصیلی مشاور می کوشد که ضمن شناخت و تشخیص نوع اضطراب با آموزش شیوه صحیح برخورد با اینگونه مشکلات در جهت کاهش اضطراب و متعادل نمودن و وضعیت روحی و روانی دانش آموزان و دانشجویان اقدام و در صورت لزوم نسبت به ارجاع آنها به پزشک متخصص اقدام نماید. بدون دغدغه و اتلاف وقت و هزینه برای جلسات حضوری مشاوره تحصیلی، همین حالا اقدام کنید. نکته مهم دیگر این است که افراد در این دوره مشغلههای دیگری همچون کار و مدیریت زندگی شخصی را نیز دارند و باید از وقت اندک خود برای درس خواندن بهترین استفاده را کنند.

علاوه بر ماشین شخصی می توانید با مترو نیز به موسسه مراجعه کنید؛ همچنین ایستگاه های اتوبوس اطراف ولیعصر برای افراد در سراسر شهر تهران این امکان را فراهم می کنند تا در زمانی کم به موسسه برسند. لازم به ذکر است در صورتی که امکان پرداخت شهریه به صورت یکجا را ندارید، موسسه آرمان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت اقساطی شهریه را پرداخت نمایید. دوره مشاوره تحصیلی آرمان در طول ۹ ماه به صورت حضوری در ۱۸۰ ساعت برگزار می شود. فرزند شما هر روز با حامی خود در ارتباط بوده و به بهانه ارائه گزارش روزانه، خود را موظف به اجرای برنامه خواهد دانست. پس از شرکت در دوره تربیت مشاور تحصیلی قادر خواهید بود در تمامی مقاطع تحصیلی (از دبستان تا پیش دانشگاهی) مشاوره تخصصی تحصیلی ارائه دهید. مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست دلسوز شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود و با ارائه خدمات مشاوره تضمینی کنکور به شما کمک خواهند کرد در مسیر درست تلاش کنید و بعدها افسوس نخورید. زمان و شرایط ثبت نام در آزمون های زبان، منابع و کتب مطالعاتی آزمون های زبان، مشاوره قبولی و کسب نمره بالا در آزمون های زبان و همچنین معرفی آزمون های زبان به تفصیل برای شما گفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید