ارتباط با رتبه های برتر کنکور

و متأسفانه دیده میشود که افراد بسیار زیادی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی وارد میشوند که من به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمیکنم. مشاور تحصیلی خانواده را از ویژگی ها و استعدادهای کمتر دیده شدهی فرزندشان آگاه میسازد و مهارت های لازم برای موفقیت او را به آنها می آموزد. در واقع اینطور بگویم که مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت میدهند باعث میشود که ارتباط بین مشاور و دانش آموز از بین برود. میشه این تجربه بالا رو در صحبتهای مشاور و در جلسات مشاوره تحصیلی مشاهده کرد که باعث آرامش دانش آموزان میشه. از خدمات مشاوره تحصیلی میتوان به برنامه ریزی برای مطالعه، معرفی بهترین منابع درسی، آموزش نحوه صحیح مطالعه و بالا بردن انگیزه تحصیلی، آموزش تکنیکهای تست زنی برای کنکوری ها، نظارت برای پیشرفت تحصیلی و در نهایت انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه بر حسب توانمندی دانش آموز اشاره کرد.

یک مشاوره تحصیلی کنکور حرفه ای باید نحوه برنامه ریزی دروس، زمانبندی حرفه ای، نحوه مطالعه و مرور کتب و چگونگی شروع مطالعه دروس را به دانش آموز خود یاد بدهد. تمامی این مسائل به مرور زمان باعث می شود تا کیفیت و سرعت مطالعه شما افزایش پیدا کند و با تمرکز و بازدهی بیشتری مطالعه کنید که پیش بینی می شود بین 3 تا 4 هفته سرعت مطالعاتی شما 2 برابر شود. لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید . این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر مشاوره تحصیلی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است .

البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است . یکی دیگر از ویژگی های مهم مشاور این میباشد که به مسائل برنامه ریزی تحصیلی احاطه ی کامل داشته باشد. از جمله مهمترین ویژگی های مشاور تحصیلی مناسب این میباشد که باید به سر فصل های دروس تخصصی رشته های مختلف آگاهی داشته باشد. به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود . البته ممکن است مشاور تشخیص دهد لازم است برای ادامه جلسات مشاوره مراجعه حضوری نیز داشته باشید. در ادامه مطالب همین صفحه به آموزش برنامه ریزی درسی خواهیم پرداخت و طریقه برنامه ریزی برای کنکور را به شما یاد خواهیم داد. همانطور که در فایل صوتی آموزش برنامه ریزی کنکور ذکر کردیم ، در صورتی که میخواهید یک مشاور تحصیلی مناسب انتخاب کنید حتمأ در این موضوع دقت کنید که مشاور تحصیلی شما به تمامی دانش آموزانش برنامه ی یکسانی ندهد.

این موضوع در انتخاب فصل ها برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد که بتوانند دانش آموز را در انتخاب بهترین سرفصل یاری کنیم. بسیاری از مشاوران تحصیلی در خصوص برنامه ریزی های درسی، مشخص کردن اهداف و تصویرسازی ذهنی دانش آموز، به نحوی که بتوانند اهداف درسی مد نظر خود، و نتیجه ی مطلوب و رویایی که برای آن تلاش می کنند، به خوبی در نظر بگیرند و انگیزه زیادی در درس خواندن داشته باشند. مثلا دقیقا مشخص کنید که مثلا برای فردا می خواهید درس زیست شناسی را به مدت 3 ساعت مطالعه کنید. به ویژه در چند سال اخیر با افزایش چشمگیر تعداد داوطلبان کنکور و سخت تر شدن سوالات، رقابت برای قبولی در کنکور سنگین تر شده و اهمیت داشتن بهترین مشاور کنکور به منظور برطرف کردن اشتباهات و قرار گرفتن در مسیر درست مطالعه افزایش یافته است. اگر شما نیز نگران آینده فرزندتان هستید میتوانید با انتخاب یک مشاور تحصیلی خوب، فرزندتان را در مسیر درست قرار دهید و آینده اش را تضمین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید