آیا واقعا مشاوره کنکور مفید و موثر است؟

مربیان نیز هنگام افت تحصیلی نوجوانان میبایست دقت ضروری داشته باشند که افت تحصیلی نشانه فقدان توانایی تحصیلی آنها نیست و باید آنها را به مقدار کافی ترغیب نمایند. از این جهت در فراگیری همواره حضور پاداش و تقویت انگیزه اهمیت بسیاری دارد زیرا فرد ازطریق تقویت انگیزه میتواند به فراگیری بیشتری دست یابد و درغیر این صورت و فقدان انگیزه در موقع افت تحصیلی سبب ترک تحصیل نوجوان خواهد شد. عدهای از نوجوانان در مسائل تحصیلی گرفتار شکست میگردند که میتوان گفت مواجهه نوجوان با شکستها و ناکامیها که عموما با بیعلاقگی نسبت به مسائل تحصیلی و کاهش نمرات درسی شروع میشود، افت تحصیلی نام دارد. فرض کنید در درسی یا دروسی مشکل دارید . برای موفقیت در کنکور امسال چه راهکاری دارید؟ امروزه مدارس، موسسات آموزشی، مراکز مشاوره، شرکت های وابسته و مشاورین زیادی در کشور هستند که در حوزه مشاوره فعالیت میکنند، با بررسی خروجی های بدست آمده از نتایج پژوهش ها و تحقیقات، با آمار بالای نارضایتی ها و عدم موفقیت تحصیلی و شغلی مواجه هستیم. در زمان های گذشته شغل به صورت ارثی از پدربزرگ به پدر و از پدر به فرزند می رسید و این چرخه تا نوادگان فرد ادامه پیدا می کرد. با این نظارت و پیگیری کامل، تلاش می کنیم تا شما همیشه در مسیر پیشرفت قرار داشته باشید و در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنیم.

مطالبی که توسط مشاورین آویژه در سایت قرار گرفته است می تواند برای مشاوره تحصیلی رایگان راهگشای شما باشد. یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد و حفظ انگیزه بصورت مداوم، داشتن یک دوست و همراه پرانرژی و باتجربه است که همیشه مشوق شما در مسیر مطالعه برای کنکور باشد. هنگام ثبت موسسه تخصص و تحصیلات شما اهمیتی ندارد اما برای دریافت مجوز لازم می باشد. بطور کلی وظیفه ی مشاور تحصیلی عبارت است از: هدایت تحصیلی ، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری ، حل مشکل افت تحصیلی ، استرس و اضطراب امتحانات ، رفع رفتارهای نابهنجار ، ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی و در نهایت هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات بویژه قبولی در رشته ی مورد علاقه در دانشگاههای خوب کشور . یک مشاوره تحصیلی کنکور تجربی ، ریاضی و یا انسانی خوب باید خود جزو نفرات برتر کنکور در سالهای گذشته باشد. مشاور تحصیلی خوب در طرز تفکر شما جرقه هایی برای صرف فعل “من می توانم” خواهد زد و شما باید به این جرقه کوچک فرصت یک انفجار بزرگ را بدهید.

شما در هر زمان می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین واتساپ و تلگرام یا از طریق تلفن ثابت درج شده در همین صفحه، نظرات یا انتقادات خود را مطرح نمایید. برخی از دانش آموزان و خانوادههای آنها مایلند عملکرد بهینه خود را در زمینه تحصیل بهبود ببخشند. این مرکز امکان مشاوره حضوری برای دانش آموزان ساکن تهران و مشاوره تحصیلی تلفنی برای دانش آموزان ساکن سایر شهرها را فراهم کرده است. سامانه گروه مشاوره برتران علمی ترین مرکز مشاوره در زمینه های تحصیلی و کنکور،دانشگاهی و غیره می باشد که مهم ترین رسالت خود را ارتقای سطح علمی جامعه می داند و تمامی تلاش خود را کرده است و با داشتن مشاورانی که دانش به روز و تخصص علمی دارند و دارای مدارک بالای دانشگاهی هستند را جذب نموده تا بتواند در این عرصه از لحاظ مشاوره های صحیح و علمی پاسخگوی شما باشند در صورت هرگونه سوال با متخصص رشته مورد نظر خود صحبت کنید تا مسیر موفقیتتان مشخص گردد. تنها بخشی از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی شهداد می باشد.

مشاوره تحصیلی برای این دسته از دانشآموزان اهمیت بسزایی دارد که در جریان مشاوره به این دانشآموزان کمک میشودعلت شکستهای خود را بشناسند و با راهکارهایی آشنا بشوند که به آنها در رفع کردن آن علل و یا کاهش تاثیر آنها در مسائل تحصیلیشان یاری میکند. مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می تواند کمک بسیار مهمی به دانش آموزان کند که از درصد ها در هر درس برای قبولی در این کنکور آگاه شوند. بدون شک مشاور تحصیلی نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری دارد. مشاور تحصیلی برای این دسته از دانش آموزان نقش بسیار کلیدی ایفا می کند، او در جریان مشاوره تحصیلی علت افت ها و شکستهای بچه ها را شناسایی کرده و راهکارهای مناسبی را ارائه می دهد. مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعدادها و توانایی های دانش آموزان آنها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کند. مشاوره تحصیلی به دانشآموزان یاری میکند ویژگیها و استعدادهای خود را مناسبتر شناخته و به موارد و خصوصیاتی که به آنها توجه نداشتهاند و یا میزان پرداختن به آنها کمتر بوده، بیشتر توجه نمایند علاوه بر این اطلاعات آنها را در زمینههای مختلف تحصیلی تحکیم کرده و در صورت وجود نواقصی در عملکردشان آنهارا شناسایی و راهحلهایی برای از بین بردن نواقص ارائه میدهد و بدین گونه دانشآموزان توانایی دارند کارکرد بهتری نسبت به گذشته در زمینه درسی داشته باشند و انتخابهای بهتری انجام دهند و مشکلات محتمل را نیز یرطرف نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید